Poznaj nasze produkty

Gwarancja jakości

ekologiczne
materiały
oryginalne
wzory
trwałe kolory
szybki montaż

Obrazy ręcznie malowane

Każdy z malowanych obrazów wykonywany jest na indywidualne zamówienie i wysyłamy gotowy do zawieszenia. Wybrany wzór zostanie dla Ciebie odwzorowany przez doświadczonego artystę. Boki obrazu zostaną wykończone, a płótno naciągnięte na krosno z litego drewna sosnowego. Nasze obrazy malowane są akrylowymi farbami na włoskim płótnie z naturalnej bawełny, mają więc wysoką odporność na pękanie i blaknięcie. Możesz jednak dodatkowo zabezpieczyć kolory, pokrywając obraz werniksem, dostępnym jako jedno z akcesoriów dla obrazów malowanych.

Zalety:
 • Unikalność poświadczona sygnaturą autora
 • Od początku do końca wykonany ręcznie
 • Z materiałów najwyższej jakości
Czas produkcji: 10 dni roboczych

Wydruki na płótnie

Wydruk na płótnie to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych obrazów malowanych. Jeśli cenisz sobie fotograficzne odwzorowanie szczegółów, ta technika Ci je zapewni. Wydruki przygotowujemy na najlepszym płótnie ze 100% bawełny za pomocą szwajcarskich drukarek o rozdzielczości aż 360dpi. Na wzór oddany w najdrobniejszych detalach nie będziesz też musiał długo czekać: wydruki na płótnie wysyłamy już w ciągu 48 godzin. Po odebraniu obrazu od kuriera będziesz mógł od razu go zawiesić – płótno już naciągnięte na wysokiej jakości krosno, a brzegi ładnie wykończone.

Zalety:
 • Nowoczesny charakter
 • Szybka realizacja - wysyłka w 48h
 • Idealne odwzorowanie motywu
Czas produkcji: 2 dni robocze - 48h

Obrazy Premium Print®

Gdy zwykły wydruk to za mało i chciałbyś nie tylko mieć obraz w doskonałej rozdzielczości, ale także o naturalnej fakturze obrazu malowanego – zdecyduj się na usługę Premium Print. Polega ona na ręcznym nałożeniu na gotowy wydruk hiszpańskiego żelu akrylowego, zachowującego ślady pędzla. Dzięki niemu płótno zyskuje strukturę i nabiera głębi, przypominającej malarstwo olejne. Nałożony na wydruk werniks ma jeszcze jedną zaletę: chroni płótno. Dzięki niemu pigmenty dłużej zachowują intensywność, zabezpieczone przez wilgocią i promieniowaniem UV.

Zalety:
 • Technologia dostępna tylko w bimago
 • Łączy precyzję wydruku z artyzmem obrazu malowanego
 • Pogłębienie i zabezpieczenie kolorów
Czas produkcji: 4 dni robocze

Naklejki na ścianę

By oryginalnie i szybko odświeżyć wygląd ściany lub mebli, wypróbuj naklejki. Przygotowujemy je w wersji matowej (najpopularniejszej, odpornej na porysowania), błyszczącej (w kolorach metalicznych) oraz przezroczystej (lekko kryjącej). Naklejki od bimago wycinane są z samoprzylepnej folii, zapewniającej jednolite przyleganie na każdej równej, niesilikonowej powierzchni. Są wodoodporne, łatwe do czyszczenia i bezpieczne dla alergików. A gdy będziesz chciał zmienić wystrój, nasze naklejki łatwo odkleić od ściany i zastąpić nowymi.

Zalety:
 • Duży wybór wzorów do każdego rodzaju wnętrza
 • Szybki i łatwy montaż
 • Piękny efekt w korzystnej cenie
Czas produkcji: 8 dni roboczych

Fototapety

Fototapety od bimago drukowane są w fotograficznej rozdzielczości (do 600dpi). Wydruk jest matowy i bezwonny, a tonery spełniają test dopuszczalności do kontaktu z żywnością. Fototapety będą więc bezpieczną dekoracją, nawet do pokoju dziecięcego czy sypialni. Polecamy je także do miejsc ruchliwych (recepcji, sal wejściowych), gdyż flizelina o gramaturze 120g/m² pomoże izolować pomieszczenie. Dzięki swojej plastyczności jest wygodna w montażu – zwłaszcza w formie naszych pasków o szerokości 50 cm.

Zalety:
 • Widowiskowo odświeża wygląd wnętrza
 • Łatwa w montażu i utrzymaniu
 • Wydrukowana na najlepszym materiale
Czas produkcji: 2 dni robocze - 48h
fototapety: papierowe flizelinowe winylowe
wodoodporny materiał
przepuszczanie powietrza
nie rozciąganie się
maskowanie drobnych niedoskonałości ściany
montaż do 40 min.
szybkie usuwanie