Najnowsza kolekcja: nowoczesne obrazy bimago Nowa kolekcja: fototapety do salonu, sypialni i pokoju- bimago Naklejki bimago- najnowsza kolekcja Image Map

Nowa kolekcja obrazów

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  1. 1
  2. 2
  3. 3

Nowości Obrazy

Nowości - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji Nowości znajdziesz najmodniejsze obrazy na ścianę. Najnowsza oferta wydruków na płótnie to szeroki wybór wzorów zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji. Dzięki temu będziesz mógł znaleźć swój ulubiony motyw. W kolekcji Nowości można znaleźć rozmaite obrazy ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Znajdziesz tutaj zarówno obrazy czarno-białe jak i wielokolorowe wydruki na płótnie. Również tematyka w tej kolekcji obrazów jest różnorodna. Abstrakcje, kwiaty, pejzaże lub portrety - możesz mieć pewność, że znajdziesz obraz dopasowany do swojego salonu, sypialni bądź biura. Oprócz obrazów w kolekcji Nowości, polecamy także całą kolekcję dekoracji ściennych, które zostały uporządkowane według kategorii.

Nowości - znajdź idealny obraz do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji najnowszych obrazów bimago możesz zobaczyć designerskie produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy z kategorii Nowości nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wśród nowości znajdziesz tęczowe obrazy ścienne, które rozświetlą kolorami każde wnętrze. Niewątpliwą zaletą tej kolekcji obrazów jest rożnorodność motywów przy zachowaniu najnowszych trendów. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy z kolekcji Nowości będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także w pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których wydruki na płótnie będzie można dopasować. Z kolekcją Nowości udekorujesz całe mieszkanie wyjątkowymi obrazami, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Nowości bimago a wśród nich tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Wśród kolekcji Nowości znajdziesz obrazy wieloczęściowe z interesującymi wzorami, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy z tej kolekcji złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. Tryptyki oraz obrazy złożone z wielu części można ułożyć w kilku konfiguracjach. Dzięki poeksperymentowaniu z tą kompozycją możemy zyskać ciekawą aranżację w pomieszczeniu. Obrazy wieloczęściowe oraz tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości, w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Nowości złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Ciekawą kompozycją może być też dekoracja holu i klatki schodowej w których poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów. Zobacz kolekcję Nowości w sklepie bimago, w których znajdziesz wieloczęściowe obrazy oraz tryptyki.

Galeria bimago - Zobacz obrazy w kolekcji Nowości i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć duży wybór zdjęć na płótnie, obrazów i wydruków. Kolekcja Nowości to najnowsze wzory zaprojektowane przez naszych designerów. W tej kolekcji znajdziesz szeroki wybór motywów, który gwarantuje że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy do pokoju dziennego, portrety w salonie lub pejzaże w sypialni. Szeroki wybór kolorystyki, tematów i wzorów sprawia, że produkty bimago można dopasować do każdy typ pomieszczenia. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się obrazy w tej kolekcji, to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Nowości będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Nowości, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.