obrazy

Obrazy Postacie - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 214

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtry

Postacie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Postacie odszukasz pomysłowe dekoracje na ścianę. Urozmaicona oferta fotografii na płótnie Postacie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Postacie to interesujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Postacie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Postacie można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Postacie to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Postacie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Postacie, polecamy całą kolekcję Abstrakcje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Postacie do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Postacie możesz odnaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Postacie nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Postacie jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Postacie będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Postacie sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Postacie będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Abstrakcje bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Postacie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Postacie to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Postacie złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Postacie. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Abstrakcje jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Postacie można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Postacie złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Postacie w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Postacie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć spory wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Postacie to tylko jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Postacie są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Abstrakcje to podobne motywy możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Postacie będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Postacie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.