obrazy

Obrazy Inspiracje - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 36

Filtry

Inspiracje - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Inspiracje znajdziesz nieszablonowe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta obrazów na płótnie Inspiracje sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Inspiracje to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Inspiracje został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Inspiracje można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Inspiracje to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Inspiracje jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Inspiracje, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Inspiracje do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Inspiracje możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Inspiracje nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Inspiracje jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Inspiracje będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Inspiracje sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Inspiracje będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Inspiracje jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Inspiracje to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Inspiracje złożone z kilku części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Inspiracje. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Obrazy jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Inspiracje można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Inspiracje złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Inspiracje w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Inspiracje i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W sklepie bimago można znaleźć spory wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Inspiracje to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Inspiracje są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Inspiracje uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Inspiracje, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.