obrazy

Obrazy Klimt - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 14

Filtry

Klimt - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Klimt natrafisz na pomysłowe dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór fotografii na płótnie Klimt sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Klimt to interesujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Klimt został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Klimt można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Klimt to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Klimt jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Klimt, polecamy całą kolekcję Inspiracje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Klimt do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Klimt możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Klimt nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Klimt jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Klimt będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Klimt sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Klimt będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Inspiracje bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Klimt jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Klimt to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Klimt złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Klimt. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Inspiracje jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Klimt można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Klimt złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Klimt w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Klimt i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć spory wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Klimt to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Klimt są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Inspiracje to podobne motywy możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Klimt uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Klimt, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.