Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

  Obrazy Modigliani - malowane i drukowane na płótnie

  Liczba produktów w kategorii: 1

  Filtry

  Obrazy awangardowe są rozpoznawalne na całym świecie ze względu na swoją unikalność oraz charakterystyczne podejście do sztuki. Nurt ten został zapoczątkowany na początku XX wieku a jego priorytetem było zerwanie z dotychczasowymi konwencjami w sztuce i czerpanie inspiracji z innych dziedzin, takich jak nauka czy technika. Modigliani należy do jednych z najwybitniejszych artystów nurtu awangardy, jednak jego obrazy trudno zakwalifikować do jednego kierunku. W jego sztuce można znaleźć inspiracje kubizmem, fowizmem oraz motywami afrykańskimi.

  Obrazy awangardowe - inspiracje bimago.©


  W kolekcji obrazów awangardowych bimago.© znajdują się dzieła inspirowane Modiglianim. Przeważają tu głównie portrety, postacie uproszczone o kubistycznych formach i tajemniczych twarzach. W kolekcji obrazów inspirowanych stylem Modiglianiego znajdziesz malarstwo o niesamowitej atmosferze i kolorystyce charakterystycznej dla obrazów Włocha. Każda z tych dekoracji może trafić do twojego domu jako obraz ręcznie malowany, wydruk na płótnie lub na płycie plexi.
  Zadzwoń i zamów! Tel. 71 736 98 46