Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

  Obrazy Picasso - malowane i drukowane na płótnie

  [2]

  Trudno znaleźć osobę, która nie znałaby nazwiska Picasso. Hiszpański malarz, czerpiący natchnienie między innymi ze sztuki afrykańskich masek, był jednym z artystów, którzy wywarli największy wpływ na malarstwo XX wieku. Jego obrazy kubistyczne są znane na całym świecie, a jego styl naśladowany przez kolejne pokolenia artystów.

  Obrazy kubistyczne - inspiracje bimago.©


  W galerii bimago.© znajdziesz obrazy zainspirowane twórczością tego słynnego malarza – obrazy barwne i nieco tajemnicze. W tej kolekcji można dopatrzeć się inspiracji przede wszystkim obrazami kubistycznymi malowanymi przez Picassa. W malarstwie tym artysta zerwał z estetyzacją oraz naturalnością, ludzkie sylwetki oraz przedmioty są zdeformowane, przypominają geometryczne kształty, złożone z sześcianów i innych brył. Obrazy inspirowane twórczością Picassa to niezwykle oryginalne dzieła, które polecamy przede wszystkim do nowoczesnych wnętrz.

  Filtry

  Zadzwoń i zamów! Tel. 71 736 98 46