obrazy

Obrazy Picasso - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 2

Filtry

Picasso - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Picasso odszukasz innowacyjne dekoracje na ścianę. Urozmaicony wybór fotografii na płótnie Picasso sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Picasso to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Picasso zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów Picasso można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Picasso to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Picasso jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dany wydruk dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Picasso, polecamy całą kolekcję Inspiracje, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Picasso do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Picasso możesz zobaczyć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Picasso nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Picasso jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Picasso będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Picasso sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Picasso będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Inspiracje bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Picasso jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Picasso to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Picasso złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Picasso. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Inspiracje jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Picasso można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Picasso złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Picasso w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Picasso i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Picasso to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Picasso są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Inspiracje to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Duży wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Picasso będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Picasso, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.