obrazy

Obrazy Bukiety - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 17

Filtry

Bukiety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Bukiety odszukasz pomysłowe dekoracje ścienne. Szeroka oferta wydruków na płótnie Bukiety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Bukiety to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Bukiety został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów nowoczesnych Bukiety można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Bukiety to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Bukiety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki z łatwością można dany wydruk dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Bukiety, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Bukiety do sypialni, salonu lub gabinetu

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Bukiety możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Bukiety nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Bukiety jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Bukiety będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Bukiety sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Bukiety będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Bukiety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Bukiety to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Bukiety złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Bukiety. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Kwiaty jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Bukiety można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Bukiety złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Bukiety w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Bukiety i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć spory wybór obrazów. Kolekcja Bukiety to jedynie jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Bukiety są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne motywy możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Duży wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Bukiety będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Bukiety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.