obrazy

Obrazy Lilie - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 51

  1. 1
  2. 2

  1. 1
  2. 2

Filtry

Lilie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Lilie możesz znaleźć innowacyjne dekoracje na ścianę. Bogata oferta obrazów na płótnie Lilie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Lilie to interesujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Lilie zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Lilie można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Lilie to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Lilie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Lilie, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Lilie do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Lilie możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Lilie nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Lilie jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Lilie będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Lilie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Lilie będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Lilie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Lilie to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Lilie złożone z kilku części mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Lilie. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Kwiaty jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Lilie można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Lilie złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Lilie w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Lilie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów. Kolekcja Lilie to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Lilie są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne motywy możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Lilie uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Lilie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.