obrazy

Obrazy Magnolie - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 59

  1. 1
  2. 2

  1. 1
  2. 2

Filtry

Magnolie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Magnolie możesz znaleźć niezwykłe dekoracje ścienne. Szeroka oferta fotografii na płótnie Magnolie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Magnolie to interesujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Magnolie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Magnolie można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Magnolie to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Magnolie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorystyki można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Magnolie, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Magnolie do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Magnolie możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Magnolie nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Magnolie jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Magnolie będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Magnolie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Magnolie będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Magnolie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Magnolie to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Magnolie złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Magnolie. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Kwiaty jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Magnolie można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Magnolie złożone są z segmentów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Magnolie w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Magnolie i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć duży wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Magnolie to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Magnolie są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Kwiaty to podobne motywy możesz zobaczyć w innych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Magnolie uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Magnolie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.