obrazy

Obrazy Maki - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 305

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtry

Maki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Maki możesz znaleźć innowacyjne dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta obrazów na płótnie Maki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Maki to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Maki został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów Maki można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Maki to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Maki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Maki, polecamy całą kolekcję Kwiaty, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Maki do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Maki możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Maki nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Maki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Maki będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Maki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Maki będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Kwiaty bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Maki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Maki to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Maki złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Maki. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Kwiaty jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Maki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Maki złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Maki w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Maki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć szeroki wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Maki to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Maki są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Kwiaty to podobne motywy możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Duży wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Maki uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Maki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.