obrazy

Obrazy Akty - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 89

  1. 1
  2. 2

  1. 1
  2. 2

Filtry

Akty - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Akty natrafisz na innowacyjne dekoracje na ścianę. Bogaty wybór wydruków na płótnie Akty sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Akty to interesujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Akty został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Akty można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Akty to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Akty jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Akty, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Akty do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Akty możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Akty nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Akty jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Akty będą znakomicie się prezentować. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Akty sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Akty będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Akty jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Akty to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Akty złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Akty. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Akty można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Akty złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Akty w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Akty i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Akty to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Akty są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Akty uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Akty, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.