Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

  Obrazy Portrety - malowane i drukowane na płótnie

  Liczba produktów w kategorii: 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3

  1. 1
  2. 2
  3. 3

  Filtry

  Szukasz pomysłu na oryginalną dekorację wnętrz? Nasze portrety w wyjątkowy sposób ozdobią ściany Twojego domu. Obrazy z tej kolekcji są pełne uczuć – artyści nie tylko z niezwykłą precyzją ukazują fizyczne cechy danej postaci, ale przede wszystkim, przy pomocy barw, oddają jej charakter.

  Portrety


  Portrety to temat i rodzaj malarstwa cieszącego się ogromną popularnością. Najwięksi malarze portretowali koronowane głowy, wybitnych bohaterów czy mitologiczne postacie. W kolekcji portretów w galerii bimago.© znajdziesz inspiracje zarówno dziełami Picassa i Klimta, jak i malarstwem renesansowych mistrzów. Ogromną zaletą malarstwa portretowego jest zróżnicowanie zarówno kolorystyczne, jak i stylowe – w naszej kolekcji obrazów znajdziesz portrety melancholijne utrzymane w jednej tonacji kolorystycznej oraz zabawne, pełne wyrazu i ekspresji motywy wielobarwne. Stylowy portret to wspaniała dekoracja każdego typu wnętrza mieszkania - urządzonego w tradycyjnym stylu, jak i w bardziej nowoczesnej aranżacji.
  Zadzwoń i zamów! Tel. 71 736 98 46