obrazy

Obrazy Portrety - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 100

  1. 1
  2. 2
  3. 3

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Filtry

Portrety - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Portrety natrafisz na nieszablonowe dekoracje ścienne. Bogata oferta wydruków na płótnie Portrety sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Portrety to interesujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Portrety zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów na płótnie Portrety można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Portrety to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Portrety jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Portrety, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Portrety do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Portrety możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Portrety nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Portrety jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Portrety będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Portrety sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Portrety będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Portrety jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Portrety to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Portrety złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Portrety. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Portrety można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Portrety złożone są z segmentów, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Portrety w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Portrety i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów. Kolekcja Portrety to tylko jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Portrety są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Portrety będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Portrety, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.