obrazy

Obrazy Sylwetki - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 127

  1. 1
  2. 2
  3. 3

  1. 1
  2. 2
  3. 3

Filtry

Sylwetki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Sylwetki znajdziesz innowacyjne dekoracje na ścianę. Bogata oferta fotografii na płótnie Sylwetki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Sylwetki to interesujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Sylwetki zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji obrazów nowoczesnych Sylwetki można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Sylwetki to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Sylwetki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Sylwetki, polecamy całą kolekcję Ludzie, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Sylwetki do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Sylwetki możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Sylwetki nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Sylwetki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Sylwetki będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć przytulne wnętrze w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Sylwetki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Sylwetki będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Ludzie bimago udekorujesz całe mieszkanie, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Sylwetki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Sylwetki to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Sylwetki złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Sylwetki. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Ludzie jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Sylwetki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Poszczególne wzory w kolekcji Sylwetki złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Sylwetki w galerii bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Sylwetki i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć duży wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Sylwetki to tylko jedna z kilkudziesięciu kategorii. Szeroki wybór inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Sylwetki są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Ludzie to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Sylwetki będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Sylwetki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, nowoczesne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.