obrazy

Chicago - obrazy, reprodukcje i zdjęcia na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 8

Filtry

Chicago - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Chicago możesz znaleźć najmodniejsze dekoracje ścienne. Duży wybór wydruków na płótnie Chicago sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Chicago to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Chicago zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Chicago można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Chicago to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Chicago jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Chicago, polecamy całą kolekcję Miasta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Chicago do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Chicago możesz odnaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Chicago nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób osiągniesz zamierzony efekt. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Chicago jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Chicago będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Chicago sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Chicago będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Miasta bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu serdecznie zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Chicago jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Chicago to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Chicago złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Chicago. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Miasta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Chicago można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Chicago złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Chicago w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Chicago i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć szeroki wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Chicago to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Chicago są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Miasta to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Chicago będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Chicago, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.