obrazy

Wenecja - obrazy, reprodukcje i zdjęcia na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 20

Filtry

Wenecja - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Wenecja natrafisz na najmodniejsze dekoracje na ścianę. Szeroki wybór obrazów na płótnie Wenecja sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Wenecja to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Wenecja został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów na płótnie Wenecja można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Wenecja to motyw, który znakomicie wygląda w kolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Wenecja jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Wenecja, polecamy całą kolekcję Miasta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Wenecja do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Wenecja możesz odnaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Wenecja nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Wenecja jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Wenecja będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim domu. Kolekcja obrazów Wenecja sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także innych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Wenecja będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Miasta bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Wenecja jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Wenecja to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Wenecja złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Wenecja. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Miasta jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Wenecja można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Wenecja złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Wenecja w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Wenecja i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć duży wybór obrazów. Kolekcja Wenecja to jedynie jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Wenecja są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w innych pomieszczeniach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Miasta to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Wenecja uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Wenecja, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.