obrazy

Obrazy Drzewa - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 177

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4

Filtry

Drzewa - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Drzewa możesz znaleźć pomysłowe dekoracje ścienne. Bogaty wybór wydruków na płótnie Drzewa sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Drzewa to interesujący temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Drzewa został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów na płótnie Drzewa można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Drzewa to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Drzewa jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Drzewa, polecamy całą kolekcję Pejzaże, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Drzewa do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć ciekawych dekoracji. W kolekcji obrazów Drzewa możesz znaleźć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Drzewa nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Drzewa jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Drzewa będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Drzewa sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale też innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Drzewa będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Pejzaże bimago udekorujesz cały dom, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Drzewa jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Drzewa to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Drzewa złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów zawieszenia obrazu z kolekcji Drzewa. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Pejzaże jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Drzewa można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Poszczególne wzory w kolekcji Drzewa złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Drzewa w bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Drzewa i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W bimago można znaleźć spory wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Drzewa to jedynie jedna z kilkudziesięciu kategorii. Ogromny wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Drzewa są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Pejzaże to podobne wzory możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Drzewa uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Drzewa, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.