obrazy

Street art - obrazy, reprodukcje i zdjęcia na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 218

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtry

Street art - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Street art znajdziesz oryginalne dekoracje na ścianę. Duży wybór obrazów na płótnie Street art sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Street art to inspirujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Street art zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Street art można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Street art to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Street art jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Street art, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Street art do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Street art możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Street art nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w łatwy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Street art jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Street art będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny kąt w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Street art sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale też innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Street art będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz cały dom, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej galerii.

Street art jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Street art to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Street art złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W galerii bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Street art. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Obrazy jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Street art można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Street art złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Street art w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Street art i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć duży wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Street art to jedynie jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Street art są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Czarno-białe wzory, oryginalne Abstrakcje lub Kwiaty. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne wzory możesz zobaczyć w innych produktach w naszej galerii. Szeroki wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Street art uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Street art, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, ciekawe fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.