Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Obrazy Sztuka sakralna - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 10

Filtry

Obrazy religijne od wieków stanowiły ważny motyw w malarstwie. Ze względu na patronat Kościoła oraz wpływ religii na niemal wszystkie dziedziny życia, obrazy świętych oraz dzieła o tematyce biblijnej przez wiele wieków przeważały w sztuce. Jednocześnie każda z epok malarskich wykształciła własny styl w sztuce sakralnej. W malarstwie europejskim to właśnie obrazy religijne wyznaczały nowe trendy, zachwycały kunsztem wykonania oraz stawały się symbolami swojej epoki.

Obrazy religijne


Obrazy sakralne inspirowane motywami religijnymi i biblijnymi stanowią nie tylko nieodłączny element wystroju kościołów i świątyń, ale są również z powodzeniem wykorzystywane we współczesnej dekoracji wnętrz domów i mieszkań. Nowoczesne obrazy religijne z kolekcji bimago.© są interesujące głównie ze względu na nowe, niebanalne i nowoczesne podejście do tradycyjnych motywów religijnych. Kolekcja obrazów religijnych to wspaniała ozdoba mieszkania - w galerii bimago.© można znaleźć zarówno reprodukcje znanych dzieł religijnych, jak i nowoczesną sztukę sakralną.