obrazy

Obrazy Vintage - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 222

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtry

Vintage - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Vintage znajdziesz ciekawe dekoracje ścienne. Duży wybór fotografii na płótnie Vintage sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Vintage to interesujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Vintage został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji nowoczesnych obrazów Vintage można znaleźć urozmaicone dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Vintage to motyw, który znakomicie wygląda w barwnych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Vintage jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów z łatwością można dany wydruk dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Vintage, polecamy całą kolekcję Obrazy, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Vintage do sypialni, salonu lub gabinetu

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Vintage możesz odnaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Vintage nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób uzyskasz zamierzony wygląd salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Vintage jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Vintage będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Vintage sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także innych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Vintage będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Obrazy bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej oferty.

Vintage jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Vintage to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Vintage złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany został przykład umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Vintage. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Obrazy jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Vintage można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Wybrane wzory w kolekcji Vintage złożone są z segmentów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Vintage w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły oryginalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Vintage i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów. Kolekcja Vintage to jedynie jedna z wielu kategorii. Szeroki wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Obrazy Vintage są ozdobami, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Obrazy to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszej galerii. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Vintage uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Vintage, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.