obrazy

Obrazy Byki - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 7

Filtry

Byki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na ścianę Byki możesz znaleźć niezwykłe dekoracje ścienne. Urozmaicona oferta obrazów na płótnie Byki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Byki to ciekawy temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Byki został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Byki można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylu, koloru oraz rozmiaru. Byki to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Byki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei wydruki na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Byki, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Byki do salonu, sypialni lub jadalni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Byki możesz znaleźć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Byki nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób osiągniesz zamierzony efekt. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Byki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym pomieszczeniu. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Byki będą dobrze wyglądać. Fotografie na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim domu. Kolekcja obrazów Byki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Byki będą doskonale wyglądać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Byki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Byki to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Byki złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W sklepie bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Byki. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Byki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Byki złożone są z segmentów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Byki w sklepie bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Byki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć duży wybór wydruków na płótnie. Kolekcja Byki to jedynie jedna z wielu kategorii. Duże zróżnicowanie motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Byki są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Zwierzęta to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Duży wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Byki będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Byki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.