obrazy

Obrazy Owady - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 7

Filtry

Owady - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów na płótnie Owady odszukasz nieszablonowe dekoracje na ścianę. Urozmaicona oferta obrazów na płótnie Owady sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Owady to inspirujący temat, który od wieków pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Owady został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji nowoczesnych obrazów Owady można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Owady to motyw, który znakomicie wygląda w wielobarwnych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Owady jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu szykowny wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów z łatwością można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Owady, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Owady do biura, salonu lub kuchni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Owady możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Owady nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Kolorowa dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Niewątpliwą zaletą kolekcji obrazów Owady jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Owady będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Owady sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Kuchnia, jadalnia lub korytarz to wnętrza, w których obrazy Owady będą znakomicie wyglądać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego serdecznie zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Owady jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Owady to ciekawe wzory, które dzięki kilku modułom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Owady złożone z kilku fragmentów mają większe możliwości aranżacyjne niż dekoracje jednoczęściowe. W bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Owady. Nic nie stoi na przeszkodzie, by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Owady można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od naszych upodobań i rozmiarów wnętrza. Niektóre z wzorów w kolekcji Owady złożone są z części, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Owady w bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły ciekawą dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Owady i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W bimago można znaleźć ogromny wybór fotografii na płótnie. Kolekcja Owady to jedynie jedna z wielu kategorii. Ogromny wybór motywów gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Owady są dodatkami dekoracyjnymi, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych wnętrzach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w galerii bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Zwierzęta to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszej galerii. Duży wybór tanich fototapet oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Owady uzupełnić innymi produktami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Owady, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, stylowe fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.