obrazy

Obrazy Psy - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 9

Filtry

Psy - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Psy znajdziesz nieszablonowe dekoracje ścienne. Szeroki wybór obrazów na płótnie Psy sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Psy to ciekawy temat, który od dawna pojawia się w sztuce. W sklepie bimago motyw Psy został zaadaptowany jako dekoracja ścienna. W kolekcji obrazów Psy można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Psy to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub spokojniejszych barwach. Obrazy Psy jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w subtelnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak dużemu zróżnicowaniu kolorów można dane zdjęcie dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Psy, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Psy do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć oryginalnych dekoracji. W kolekcji obrazów Psy możesz zobaczyć wzory, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Psy nadadzą wnętrzu szykownego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Psy jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie wnętrza. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Psy będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Psy sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także innych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Psy będą znakomicie się sprawdzać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Psy jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji na ścianę. Obrazy wieloczęściowe Psy to interesujące wzory, które dzięki kilku modułom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Psy złożone z kilku fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany jeden przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Psy. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można zawiesić w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Psy można powiesić w pionie lub poziomie. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Psy złożone są z modułów, które mogą stanowić zupełnie odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Psy w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły niepowtarzalną dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Psy i ponad 2000 innych dekoracji na ścianę

W galerii bimago można znaleźć spory wybór obrazów na ścianę. Kolekcja Psy to jedynie jedna z wielu kategorii. Bogata różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji na ścianę. Nowoczesne obrazy Psy są dodatkami dekoracyjnymi, które z powodzeniem mogą znaleźć się w pokoju dziennym. Z kolei w innych wnętrzach może pojawić się zupełnie inna tematyka obrazów - np. Miasto nocą, Abstrakcje lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Zwierzęta to podobne inspiracje możesz znaleźć w innych produktach w naszym sklepie. Szeroki wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Psy będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Psy, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, oryginalne fototapety oraz dekoracyjne naklejki na ścianę.