obrazy

Obrazy Ptaki - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 35

Filtry

Ptaki - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Ptaki możesz znaleźć ciekawe dekoracje ścienne. Duży wybór wydruków na płótnie Ptaki sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Ptaki to interesujący temat, który od dawna pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Ptaki zyskał nowy wymiar w postaci dekoracji ściennych do mieszkań. W kolekcji nowoczesnych obrazów Ptaki można znaleźć różne dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Ptaki to motyw, który znakomicie wygląda w wielokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Ptaki jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu elegancki wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do wystroju swojego mieszkania. Oprócz obrazów Ptaki, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Ptaki do biura, salonu lub kuchni

W modnym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć inspirujących dekoracji. W kolekcji obrazów Ptaki możesz znaleźć produkty, które z powodzeniem dopasujesz do wystroju swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Ptaki nadadzą wnętrzu eleganckiego charakteru. Tęczowa dekoracja ścienna sprawi, że w prosty sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Ptaki jest uniwersalność motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Ptaki będą znakomicie się prezentować. Wydruki na płótnie w pastelowych kolorach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Ptaki sprawdzi się nie tylko w salonie lub sypialni, ale także pozostałych pomieszczeniach. Jadalnia, hol lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Ptaki będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz cały dom, z tego powodu gorąco zapraszamy do obejrzenia naszej galerii.

Ptaki jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią nowoczesny wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Ptaki to interesujące wzory, które dzięki kilku segmentom uwypuklają dekoracyjność danego wzoru. Obrazy Ptaki złożone z wielu fragmentów charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje jednoczęściowe. W galerii bimago został podany został przykład zawieszenia obrazu z kolekcji Ptaki. Warto dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją dekoracji na ścianie. Zwierzęta jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Ptaki można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Wybrane wzory w kolekcji Ptaki złożone są z części, które mogą stanowić odrębne obrazy. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję w pomieszczeniu. Zobacz obrazy Ptaki w galerii bimago, które w wersji wieloczęściowej będą stanowiły ciekawą dekorację ścienną.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Ptaki i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W galerii bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów na płótnie. Kolekcja Ptaki to jedynie jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Nowoczesne obrazy Ptaki są ozdobami, które dedykowane są do salonu. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Abstrakcje, Panoramy miasta lub Zwierzęta. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli podobają Ci się Zwierzęta to podobne wzory możesz znaleźć w pozostałych produktach w naszym sklepie. Ogromny wybór fototapet na wymiar oraz naklejek na ścianę pozwoli aranżację wnętrza kolekcją obrazów Ptaki uzupełnić innymi produktami. Sprawdź interesującą ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Ptaki, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.