obrazy

Obrazy Słonie - malowane i drukowane na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 12

Filtry

Słonie - obrazy ręcznie malowane, wydruki na płótnie oraz reprodukcje

W kolekcji obrazów Słonie odszukasz innowacyjne dekoracje na ścianę. Bogata oferta obrazów na płótnie Słonie sprawia, że zarówno dla nowoczesnych wnętrz, jak i bardziej klasycznych aranżacji będzie można znaleźć swój ulubiony motyw. Słonie to atrakcyjny temat, który od wieków pojawia się w malarstwie. W sklepie bimago motyw Słonie został zaprojektowany jako dekoracja na ścianę. W kolekcji obrazów Słonie można znaleźć zróżnicowane dekoracje ścienne pod względem stylistyki, kolorów oraz rozmiarów. Słonie to motyw, który znakomicie wygląda w różnokolorowych lub bardziej stonowanych barwach. Obrazy Słonie jako tęczowe dekoracje ścienne rozświetlą mieszkanie, z kolei fotografie na płótnie w dyskretnych barwach nadadzą wnętrzu stylowy wygląd. Dzięki tak szerokiej gamie produktów można dany obraz dopasować do aranżacji swojego mieszkania. Oprócz obrazów Słonie, polecamy całą kolekcję Zwierzęta, w której możesz znaleźć dekoracje ścienne ze swoim ulubionym motywem.

Obrazy Słonie do salonu, sypialni lub jadalni

W stylowym, nowoczesnym salonie nie powinno zabraknąć interesujących dekoracji. W kolekcji obrazów Słonie możesz zobaczyć ozdoby, które z powodzeniem dopasujesz do aranżacji swojego salonu. W reprezentacyjnym miejscu obrazy Słonie nadadzą wnętrzu szczególnego charakteru. Wielobarwna dekoracja ścienna sprawi, że w ciekawy sposób urozmaicisz wystrój salonu. Ogromną zaletą kolekcji obrazów Słonie jest ponadczasowość motywu, dzięki któremu dekoracja ta będzie doskonale wyglądać w każdym typie pomieszczenia. Nie tylko w salonie, ale również w sypialni obrazy Słonie będą dobrze wyglądać. Wydruki na płótnie w pastelowych barwach pozwolą Tobie stworzyć zaciszny, elegancki kącik w swoim mieszkaniu. Kolekcja obrazów Słonie sprawdzi się nie tylko w sypialni lub salonie, ale także pozostałych pomieszczeniach. Hol, jadalnia lub kuchnia to wnętrza, w których obrazy Słonie będą doskonale się sprawdzać. Z kolekcją Zwierzęta bimago udekorujesz całe mieszkanie, dlatego gorąco zapraszamy do przejrzenia naszej oferty.

Słonie jako tryptyki i obrazy wieloczęściowe

Tryptyki i obrazy wieloczęściowe stanowią zupełnie nowy wymiar dekoracji ściennych. Obrazy wieloczęściowe Słonie to ciekawe wzory, które dzięki kilku segmentom będą oryginalnym elementem aranżacyjnym w mieszkaniu. Obrazy Słonie złożone z wielu części charakteryzują się większymi możliwościami aranżacyjnymi niż dekoracje złożone z jednego segmentu. W sklepie bimago został przedstawiony jeden ze sposobów umieszczenia obrazu na ścianie z kolekcji Słonie. Namawiamy by dać upust swojej wyobraźni i nieco poeksperymentować z kompozycją tej dekoracji ściennej. Zwierzęta jako tryptyki można umieścić na ścianie w jednej linii lub na różnej wysokości. Z kolei obrazy wieloczęściowe Słonie można powiesić pionowo lub poziomo. Wszystko zależy od efektu, jaki chcemy uzyskać. Niektóre z wzorów w kolekcji Słonie złożone są z modułów, które mogą stanowić odrębne obrazy na ścianie. Poszczególne części obrazów można zawiesić wzdłuż schodów lub stworzyć z nich nieszablonową kompozycję otaczającą meble. Zobacz obrazy Słonie w sklepie bimago, które jako dekoracje wieloczęściowe będą stanowiły oryginalną dekorację na ścianie.

Galeria bimago - Zobacz obrazy Słonie i ponad 2000 innych dekoracji ściennych

W sklepie bimago można znaleźć ogromny wybór obrazów. Kolekcja Słonie to tylko jedna z wielu kategorii. Duża różnorodność inspiracji gwarantuje, że każdy znajdzie swoją ulubioną tematykę dekoracji ściennych. Obrazy Słonie są ozdobami, które dedykowane są dla pokoju dziennego. Z kolei w pozostałych pomieszczeniach można powiesić obrazy o zupełnie innej tematyce - np. Portrety, Abstrakcje lub Zen. Te wszystkie kategorie można znaleźć w sklepie bimago. Jednak to nie wszystko, jeśli spodobały Ci się Zwierzęta to podobne wzory możesz zobaczyć w pozostałych produktach w naszej galerii. Ogromny wybór fototapet oraz naklejek na ścianę gwarantuje, że dekorację wnętrza przy pomocy kolekcji obrazów Słonie będzie można uzupełnić innymi ozdobami. Sprawdź atrakcyjną ofertę bimago, wśród których znajdują się obrazy Słonie, kilkadziesiąt innych kategorii wydruków na płótnie, modne fototapety oraz ozdobne naklejki na ścianę.