Plakaty metalowe - dekoracje ścienne na metalu

(Liczba produktów w kategorii: 153 )

Plakaty metalowe - nowoczesna ozdoba mieszkania

Plakaty metalowe czyli obrazy na metalowej blaszce to oryginalna dekoracja ścienna dedykowana do nowoczesnych wnętrz. Nietypowe wykorzystanie materiału sprawia, że metalowe tabliczki dedykowane są do wnętrz industrialnych, loftów i nowoczesnych aranżacji wnętrz. Stylistyka obrazów na metalu jest różnorodna - znajdziesz wśród nich inspiracje sztuką graffiti, abstrakcyjnymi obrazami, literaturą fantasy a także tabliczkami vintage. Tak duża różnorodność wzorów pokazuje nieograniczone możliwości dekoracyjne plakatów na metalu. Nowoczesny i świeży wygląd będzie możliwy dzięki takim tabliczkom metalowym. Plakaty na metalu to dekoracje ścienne, które dedykowane są nie tylko do pokoju młodzieżowego. Portrety kobiece lub plakaty z napisami z powodzeniem ozdobią salon, kuchnię lub jadalnię.

Metalowe plakaty - banalny montaż i wygodne użytkowanie

Metalowe tabliczki wykonane są z cienkiej blaszki, na której został nałożony nadruk z kolorowym wzorem. Specjalny wydruk na metalu odporny jest na wilgoć i światło, dzięki czemu cechuje się on wyjątkową trwałością. Tabliczki metalowe są w rozmiarach 31 na 46 cm. Taki rozmiar odpowiada wymiarom typowego plakatu. Idealnym miejscem na tą dekorację ścienną będzie zawieszenie jej nad kanapą, komodą lub szafką. Ponadto zestawienie kilku wzorów pozwoli dać jeszcze lepszy efekt dekoracyjny. Mamy też dobrą wiadomość dla osób, które obawiają się montażu przy pomocy gwoździ, wiertarek i wkrętów. Plakaty metalowe przytwierdza się przy pomocy magnesu, który przykleja się do ściany. Tak prosty montaż obrazów na metalu zajmuje niewiele czasu i w żaden sposób nie narusza powierzchni ściany. Polecamy oryginalne plakaty na metalu dla osób, które poszukują ciekawych rozwiązań dekoracyjnych dla swojego mieszkania.

Tabliczki metalowe nie tylko dla domu

Dekoracja tabliczkami metalowymi nie musi ograniczyć się do przestrzeni mieszkalnych. Plakaty na metalu z powodzeniem ozdobią też inne typy pomieszczeń. Dla restauracji i pubów, które poszukują oryginalnych dekoracji, polecamy tabliczki metalowe z napisami. Zabawne lub motywacyjne cytaty urozmaicą aranżację danego wnętrza. Z kolei w lokalach handlowych polecamy obrazy na metalu inspirowane graffiti i dziełami Banksy'ego. Taka młodzieżowa dekoracja nada wnętrzu niebanalny charakter. Plakaty na metalu montuje się na ścianie w prosty sposób - wystarczy przykleić magnes do ściany a następnie przytwierdzić do nie niego obraz. Ponadto optymalny rozmiar plakatu na metalu 31 x 46 cm pozwala na wiele możliwości aranżacyjnych. Zobacz najmodniejsze dekoracje ścienne - nieszablonowe plakaty na metalu pozwolą Tobie stworzyć niesamowity klimat we wnętrzu.

Plakaty metalowe - nowa odsłona dekoracji ściennych

Jeśli szukasz awangardowych ozdób do swojego wnętrza, to plakaty na metalu są dedykowane dla Ciebie. Kolekcja tych dekoracji została zaprojektowana tak, by spełnić gust najbardziej wymagających klientów. Wśród wzorów znajdują się plakaty metalowe, które zadowolą wielbicieli street art. Inspiracje rysunkami Banksy'ego to wzory, które dedykowane są do pokoju młodzieżowego. Dla fanów nieco innego stylu przygotowaliśmy plakaty na metalu z napisami i cytatami motywującymi. Taki obraz idealnie sprawdzi się nie tylko w domowych wnętrzach, ale także w biurze, gabinecie lub szkołach. Romantyczną odsłonę metalowych plakatów prezentuje cykl kobiecych portretów. Motywy w pastelowych kolorach wydrukowane na metalu dają ciekawy efekt dekoracyjny. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji plakatów na metalu - w galerii bimago.

Zadzwoń i zamów! Tel. 71 736 98 46