• <%= message %>

Tabliczka na ścianę Mój dom: Miłość [Allplate]

Nr89528
Autor: Dazbog
  • Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Akcesoria: brak Zmień
Produkt dostępny
  • 116,00 zł
  • <%- discountprice %>
Cena zawiera VAT
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Dodaj akcesoria

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

Druk UV Odporność na wilgoć i światło
23,60 zł
Dodaj
Usuń
 

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

To usługa, która skraca czas realizacji zamówienia. Dzięki niej Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.

Express service Gdy liczy się czas
39,60 zł
Dodaj
Usuń
 

To usługa, która skraca czas realizacji zamówienia. Dzięki niej Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.

Okiem naszych klientów

Plakaty metalowe

A czy Ty masz już swój plakat na metalu?

Metalowe tabliczki rodem z amerykańskich barów to jeden z kultowych motywów ubiegłego wieku. I nic dziwnego, że wracają na ściany – w odświeżonej wersji, jeszcze wytrzymalsze i z mnóstwem bajecznych wzorów! Teraz we własnym mieszkaniu, barze czy sklepie możesz powiesić designerskie metalowe tabliczki w stylu idealnie dopasowanym do Ciebie i Twojego wnętrza. A najlepsze jest to, że dzięki sprytnej metodzie montażu możesz dowolnie umieszczać plakaty na ścianie. Do każdej blachy dołączamy bezpłatnie magnes, który zapewni plakatowi stabilne zamocowanie. A kiedy zdecydujesz się na rearanżację – magnes będzie w sam raz, by przyczepić do niego całkiem nowy wzór!

  • Idealny zwłaszcza jeśli:
  • Urządzasz młodzieżowe, nowoczesne wnętrze
  • Szukasz oryginalnego prezentu dla ulubionej osoby
  • Chcesz mieć w swojej kawiarni, restauracji czy sklepie naprawdę niesamowite szyldy
  • Zależy Ci na łatwej w montażu i bezpiecznej dla ścian dekoracji
Bardzo łatwy montaż
Koszty wysyłki
Czas dostawy
Obrazy na metalu
7 dni
roboczych

Tabliczka metalowa "Mój dom: Miłość [Allplate]"

Metalowe obrazy to zupełnie nowe oblicze dekoracji ściennych. Wyjątkowy jest nie tylko materiał, z którego są one wykonane, ale także atrakcyjne wzory. Na plakatach metalowych znalazły się grafiki inspirowane sztuką graffiti, plakatami motywacyjnymi oraz obrazami w stylu retro. Nietypowy materiał obrazu sprawia, że taka dekoracja na ścianę zachwyci oryginalnym designem.

Tabliczka metalowa "Mój dom: Miłość [Allplate]" jest tego najlepszym przykładem. Efektowny motyw sprawia, że miłośnicy nowoczesnych i industrialnych wnętrz zyskają nową, oryginalną dekorację w mieszkaniu. "Mój dom: Miłość [Allplate]" idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, pokoju młodzieżowego oraz loftów. Ponadto, metalowe tabliczki na ścianę idealnie uzupełnią aranżację kawiarni, restauracji, biura oraz innych przestrzeni usługowych.

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych, to metalowe tabliczki na ścianę z pewnością Cię zachwycą. Nowoczesne wzornictwo oraz dekoracyjny design tabliczki metalowej sprawią, że Twoje wnętrze zyska nowe oblicze. Warto wspomnieć, że metalowe tabliczki na ścianę mocuje się za pomocą magnesów dołączanych do produktów. Dzięki temu nie musimy ingerować w powierzchnię ściany, by umieścić w mieszkaniu tę ozdobę.

Polecamy zarówno metalowy plakat "Mój dom: Miłość [Allplate]", jak i pozostałe obrazy z naszej najnowszej kolekcji dekoracji ściennych wykonywanych na metalu.