• <%= message %>

Plakat metalowy Portrety: Elegia o smutku [Allplate]

Nr89490
Autor: Pablo
  • Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Akcesoria: brak Zmień
Produkt dostępny
  • 116,00 zł
  • <%- discountprice %>
Cena zawiera VAT
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Dodaj akcesoria

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

Druk UV Odporność na wilgoć i światło
23,60 zł
Dodaj
Usuń
 

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

To usługa, która skraca czas realizacji zamówienia. Dzięki niej Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.

Express service Gdy liczy się czas
39,60 zł
Dodaj
Usuń
 

To usługa, która skraca czas realizacji zamówienia. Dzięki niej Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.

Okiem naszych klientów

Plakaty metalowe

A czy Ty masz już swój plakat na metalu?

Metalowe tabliczki rodem z amerykańskich barów to jeden z kultowych motywów ubiegłego wieku. I nic dziwnego, że wracają na ściany – w odświeżonej wersji, jeszcze wytrzymalsze i z mnóstwem bajecznych wzorów! Teraz we własnym mieszkaniu, barze czy sklepie możesz powiesić designerskie metalowe tabliczki w stylu idealnie dopasowanym do Ciebie i Twojego wnętrza. A najlepsze jest to, że dzięki sprytnej metodzie montażu możesz dowolnie umieszczać plakaty na ścianie. Do każdej blachy dołączamy bezpłatnie magnes, który zapewni plakatowi stabilne zamocowanie. A kiedy zdecydujesz się na rearanżację – magnes będzie w sam raz, by przyczepić do niego całkiem nowy wzór!

  • Idealny zwłaszcza jeśli:
  • Urządzasz młodzieżowe, nowoczesne wnętrze
  • Szukasz oryginalnego prezentu dla ulubionej osoby
  • Chcesz mieć w swojej kawiarni, restauracji czy sklepie naprawdę niesamowite szyldy
  • Zależy Ci na łatwej w montażu i bezpiecznej dla ścian dekoracji
Bardzo łatwy montaż
Koszty wysyłki
Czas dostawy
Obrazy na metalu
7 dni
roboczych

Plakat metalowy "Portrety: Elegia o smutku [Allplate]"

Plakaty metalowe to zupełnie nowe oblicze dekoracji ściennych. Wyjątkowy jest nie tylko materiał, z którego są one wykonane, ale także atrakcyjne wzory. Na plakatach metalowych znalazły się grafiki inspirowane sztuką street art, plakatami motywacyjnymi oraz obrazami w stylu vintage. Nietypowy materiał plakatu sprawia, że taka dekoracja na ścianę zachwyci oryginalnym designem.

Plakat metalowy "Portrety: Elegia o smutku [Allplate]" jest najlepszym przykładem na to. Efektowny motyw sprawia, że miłośnicy nowoczesnych i industrialnych wnętrz zyskają nową, oryginalną dekorację w mieszkaniu. "Portrety: Elegia o smutku [Allplate]" idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, pokoju młodzieżowego oraz loftów. Ponadto, obrazy z metalu idealnie uzupełnią aranżację kawiarni, restauracji, biura oraz innych przestrzeni usługowych.

Jeśli szukasz nieszablonowych rozwiązań dekoracyjnych, to obrazy z metalu z pewnością Cię zachwycą. Nowoczesne wzornictwo oraz dekoracyjny design metalu sprawią, że Twoje wnętrze zyska nowe oblicze. Warto wspomnieć, że obrazy z metalu mocuje się za pomocą magnesów dołączanych do produktów. Dzięki temu nie musimy ingerować w powierzchnię ściany, by umieścić w mieszkaniu tę ozdobę.

Polecamy zarówno tabliczkę na ścianę "Portrety: Elegia o smutku [Allplate]", jak i pozostałe obrazy z naszej najnowszej kolekcji dekoracji ściennych wykonywanych na metalu.