• <%= message %>

Plakat metalowy Sergio Bambaren - Küsse lang [Allplate]

Nr90166
Autor: Luflee

Warianty produktu:

  • Rozmiar: <%= dimensions.w %> x <%= dimensions.h %> cm
Akcesoria: brak Zmień
Produkt dostępny
  • 116,00 zł
  • <%- discountprice %>
Cena zawiera VAT
Czas dostawy i Koszty wysyłki
Dodaj akcesoria

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

Druk UV Odporność na wilgoć i światło
23,60 zł
Dodaj
Usuń
 

Technologia UV chroni obraz przed szkodliwymi działaniami promieni słonecznych i wilgoci, co sprawia, że kolory nie bledną i są bardziej trwałe.

Okiem naszych klientów

Plakaty metalowe

A czy Ty masz już swój plakat na metalu?

Metalowe tabliczki rodem z amerykańskich barów to jeden z kultowych motywów ubiegłego wieku. I nic dziwnego, że wracają na ściany – w odświeżonej wersji, jeszcze wytrzymalsze i z mnóstwem bajecznych wzorów! Teraz we własnym mieszkaniu, barze czy sklepie możesz powiesić designerskie metalowe tabliczki w stylu idealnie dopasowanym do Ciebie i Twojego wnętrza. A najlepsze jest to, że dzięki sprytnej metodzie montażu możesz dowolnie umieszczać plakaty na ścianie. Do każdej blachy dołączamy bezpłatnie magnes, który zapewni plakatowi stabilne zamocowanie. A kiedy zdecydujesz się na rearanżację – magnes będzie w sam raz, by przyczepić do niego całkiem nowy wzór!

  • Idealny zwłaszcza jeśli:
  • Urządzasz młodzieżowe, nowoczesne wnętrze
  • Szukasz oryginalnego prezentu dla ulubionej osoby
  • Chcesz mieć w swojej kawiarni, restauracji czy sklepie naprawdę niesamowite szyldy
  • Zależy Ci na łatwej w montażu i bezpiecznej dla ścian dekoracji
Bardzo łatwy montaż
Koszty wysyłki
Czas dostawy
Obrazy na metalu
7 dni
roboczych

Tabliczka metalowa "Sergio Bambaren - Küsse lang [Allplate]"

Tabliczki metalowe to zupełnie nowe oblicze dekoracji ściennych. Wyjątkowy jest nie tylko materiał, z którego są one wykonane, ale także interesujące wzory. Na tabliczkach na ścianę znalazły się grafiki inspirowane sztuką street art, plakatami motywacyjnymi oraz obrazami w stylu retro. Nietypowy materiał plakatu sprawia, że taka dekoracja ścienna zachwyci oryginalnym designem.

Tabliczka metalowa "Sergio Bambaren - Küsse lang [Allplate]" jest tego najlepszym przykładem. Atrakcyjny motyw sprawia, że miłośnicy nowoczesnych i industrialnych wnętrz zyskają nową, oryginalną dekorację ścienną. "Sergio Bambaren - Küsse lang [Allplate]" idealnie pasuje do nowoczesnych wnętrz, pokoju młodzieżowego oraz loftów. Oprócz tego, metalowe tabliczki na ścianę idealnie uzupełnią aranżację kawiarni, restauracji, biura oraz innych przestrzeni usługowych.

Jeśli szukasz oryginalnych rozwiązań dekoracyjnych, to metalowe tabliczki na ścianę z pewnością zyskają Twoje uznanie. Nowoczesne wzornictwo oraz dekoracyjny design metalu sprawią, że Twoje mieszkanie zyska nowe oblicze. Warto wspomnieć, że metalowe tabliczki na ścianę mocuje się za pomocą magnesów dołączanych do produktów. Dzięki temu nie musimy ingerować w powierzchnię ściany, by umieścić w mieszkaniu tę dekorację.

Polecamy zarówno metalowy plakat "Sergio Bambaren - Küsse lang [Allplate]", jak i pozostałe produkty z naszej najnowszej kolekcji dekoracji ściennych wykonywanych na metalu.