Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Obrazy i reprodukcje - Amedeo Modigliani - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 12

Filtry

Orientacja

Liczba części

Styl

Życie i najsłynniejsze obrazy Amedeo Modigliani

Amedeo Clemente Modigliani (ur. 1884-1920) - należący do nurtu awangardy włoski malarz, rysownik oraz rzeźbiarz. Jego obrazy cechują się charakterystycznym, indywidualnym stylem. Modigliani jest znany z takich obrazów jak: "Portret Beatrice Hastings przed drzwiami", "Portret Pabla Picassa", "Żydówka" oraz "Portret Jeanne Hébuterne". Modigliani inspirował się różnymi kierunkami ówczesnej awangardy - kubizmu, ekspresjonizmu, symbolizmu a nawet dziełami renesansowymi. Obrazy Modigliani'ego za jego życia odniosły niewielki sukces, dopiero po jego śmierci zyskały ogromną sławę. Jego dzieła to przede wszystkim studium postaci człowieka. Portrety, akty oraz sylwetki cechowały linearne, okrojone ze szczegółów formy. "Kobieta w kapeluszu", "Portret Jeanne Hébuterne w żółtym swetrze" czy "Żydówka" to obrazy pochodzące z różnych okresów twórczości artysty. Wspólnymi cechami są jednak linearne, pociągłe postacie, nastrojowe tło oddające charakter portretowanej osoby oraz oszczędność detali. Obrazy Modigliani'ego to przykład niezwykłego i oryginalnego malarstwa, które będzie wspaniałą ozdobą dowolnego pomieszczenia w Twoim mieszkaniu.

Amedeo Modigliani - kolekcja arcydzieł malarstwa

Amedeo Modigliani został doceniony ze względu na odkrywcze pomysły w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "Amedeo Modigliani" to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niesamowity styl, jaki prezentował Amedeo Modigliani w swoich obrazach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Amedeo Modigliani" w sklepie bimago znajdziesz najważniejsze dzieła tego malarza. Amedeo Modigliani odcisnął ogromny wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego biura. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie wspaniale prezentował się we wnętrzu. Amedeo Modigliani - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej atrakcyjnej oferty.

Amedeo Modigliani - Ponad 4000 reprodukcji malarstwa w galerii bimago

Amedeo Modigliani jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w naszej galerii ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twój dom może wzbogacić się o elegancką dekorację ścienną. Amedeo Modigliani w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Amedeo Modigliani" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Amedeo Modigliani" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Amedeo Modigliani" w której można znaleźć idealną dekorację dla swojego wnętrza lub też doskonały pomysł na prezent dla bliskiej osoby.