Obrazy i reprodukcje - Claude Monet - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 265

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Filtry

Twórca impresjonizmu - Claude Monet

Claude Monet (1840-1926), malarz francuski, jeden z twórców impresjonizmu i i najbardziej konsekwentny przedstawiciel tego kierunku. Claude Monet w swoich obrazach tworzył niesamowity klimat dzięki nowatorskiemu podejściu do światła oraz wydobywanej z niego kolorystyki. Jego pierwszym nauczycielem był Eugène Boudin, który zachęcił go do malarstwa plenerowego. Przyjaźnił się z Augustem Renoirem - łączył ich także wspólny kierunek w malarstwie - impresjonizm. W 1872 roku powstało jedno z najważniejszych jego dzieł - obraz Impresja, wschód słońca, który nadał nazwę późniejszemu kierunkowi malarstwa. Jego styl opierał się na nieustającym studium koloru i światła oraz ich wzajemnych relacjach. Obrazy Moneta przedstawiały nastroje, czyli to co nieuchwytne, niestałe. Jeden motyw przenosił na płótno wiele razy o różnych porach dnia, aby wydobyć subtelne różnice w świetle i cieniu. Fascynowały go także refleksy świetlne odbite w wodzie, które odnajdywał głównie w stawie swojego ogrodu w Giverny. Obrazy Claude Moneta zyskały powszechne uznanie dzięki nowatorskiemu podejściu do światłocienia i kolorystyki i do dziś zachwycają kunsztem wykonania.

Claude Monet - kolekcja słynnych obrazów

Claude Monet został doceniony ze względu na prekursorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja obrazów na płótnie "Claude Monet" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Claude Monet w swoich dziełach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Claude Monet" w bimago znajdziesz najpopularniejsze dzieła tego artysty. Claude Monet odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł wielu następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Claude Monet - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kategorii. W galerii bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

Claude Monet - Bogata oferta reprodukcji obrazów

Claude Monet jest twórcą, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i zdobią najsłynniejsze galerie świata. Na szczęście w naszej galerii ceny reprodukcji jego obrazów są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twój salon, sypialnia lub gabinet może wzbogacić się o elegancką dekorację ścienną. Claude Monet w swoich obrazach osiągnął mistrzowski kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Claude Monet" można zamówić jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako ręcznie malowane obrazy. Kolekcja obrazów "Claude Monet" to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli marzysz o eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Claude Monet" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.