Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Obrazy i reprodukcje - El Greco - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 83

  1. 1
  2. 2

  1. 1
  2. 2

Filtry

Słynne obrazy El Greco

Dominikos Theotokopulos (1541– 1614) zwany El Greco urodził się w Grecji, wiele lat spędził w Wenecji i Rzymie, gdzie uczył się od włoskich mistrzów malarstwa, po czym osiadł w Hiszpanii, w Toledo. El Greco stworzył obrazy w charakterystycznym stylu, które wyprzedzały ówczesną epokę malarstwa i miały wpływ na dzieła Paula Cezanne, Pabla Picassa czy Jacksona Pollocka. Obrazy El Greco nie imitują rzeczywistości lecz ją przetwarzają, postacie z jego płócien są wydłużone, świetliste, uduchowione. Wiele z dzieł El Greco realizuje tematykę religijną w duchu kontrreformacji. Dziś uważany jest za jednego z najwybitniejszych przedstawicieli baroku i manieryzmu, ale w XIX wieku nietypową kolorystykę i zaburzone proporcje jego obrazów przypisywano astygmatyzmowi lub szaleństwu malarza. Do najsłynniejszych obrazów El Greca należą takie dzieła jak "Widok Toledo", "Obnażenie szat" oraz "Jan Chrzciciel".

El Greco - kolekcja słynnych obrazów

El Greco został doceniony ze względu na nowatorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja obrazów na płótnie "El Greco" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w galerii bimago. Jeśli uwielbiasz oryginalny styl, jaki prezentował El Greco w swoich obrazach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "El Greco" w sklepie bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego artysty. El Greco odcisnął ogromny wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego sypialni. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie idealnie prezentował się we wnętrzu. El Greco - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji na płótnie - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

El Greco - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

El Greco jest twórcą, którego dzieła osiągają zawrotne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w naszym sklepie ceny reprodukcji jego obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o elegancką dekorację na ścianę. El Greco w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz wyjątkowy styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także jesteś wielbicielem jego twórczości to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji arcydzieł malarstwa w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "El Greco" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Poza tym, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "El Greco" to kilkadziesiąt najbardziej znanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "El Greco" w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.