Obrazy i reprodukcje - Gustav Klimt - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 84

  1. 1
  2. 2

  1. 1
  2. 2

Filtry

Życie i twórczość Gustava Klimta

Gustav Klimt (1862 - 1918) – austriacki malarz i grafik, symbolista. Znakiem rozpoznawczym Gustava Klimta i jego obrazów było złote tło, bogate ornamenty oraz kontrasty kolorystyczne. Jednym z najbardziej znanych obrazów Klimta jest oczywiście "Pocałunek", który zalicza się do tzw. "Złotego okresu" w twórczości Klimta. Jeden z najwybitniejszych przedstawicieli secesji, przywódca wiedeńskiego modernizmu. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał malując wnętrza dużych publicznych budynków. Jego wykształcenie typowo akademickie, dekoratorskie doświadczenie zawodowe i specyficzny klimat artystyczny Wiednia znalazł wyraz w dojrzałej twórczości artysty. Klimt zakładał stworzenie dzieła wolnego od wszelkich konwencji, wyrażającego bujną i złożoną epokę. Jego obrazy są pełne zmysłowości i erotyzmu, podejmował się malowania alegorii, portretów, pejzaży, erotycznych aktów. Ponadczasowe piękno malarstwa Klimta znalazło odzwierciedlenie w liczbie reprodukcji jego obrazów. Również w bimago.© można znaleźć jego najbardziej znane dzieła. Swoje doświadczenie zawodowe zdobywał malując wnętrza dużych publicznych budynków. Jego wykształcenie typowo akademickie, dekoratorskie doświadczenie zawodowe i specyficzny klimat artystyczny Wiednia znalazł wyraz w dojrzałej twórczości artysty. Klimt zakładał stworzenie dzieła wolnego od wszelkich konwencji, wyrażającego bujną i złożoną epokę. Jego obrazy są pełne zmysłowości i erotyzmu, podejmował się malowania alegorii, portretów, pejzaży, erotycznych aktów.

Gustav Klimt - kolekcja słynnych obrazów

Gustav Klimt został doceniony ze względu na interesujące pomysły w swoim malarstwie. Kolekcja obrazów "Gustav Klimt " to najbardziej popularne dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz indywidualny styl, jaki prezentował Gustav Klimt w swoich obrazach, to ta kolekcja jest dedykowana dla Ciebie. W kategorii "Gustav Klimt " w bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Gustav Klimt odcisnął spory wpływ na sztukę swoich czasów i znalazł następców, którzy kontynuowali jego styl w malarstwie. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego domu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Gustav Klimt - Zobacz bogatą ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki obrazom z tej kolekcji. W bimago znajdziesz ponad cztery tysiące reprodukcji znanych obrazów - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Gustav Klimt - Ponad 4000 reprodukcji

Gustav Klimt jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji najbardziej znanych obrazów są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje mieszkanie może wzbogacić się o wspaniałą dekorację ścienną. Gustav Klimt w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz indywidualny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji słynnych obrazów w bimago. W naszej galerii obrazy w kolekcji "Gustav Klimt " są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Gustav Klimt " to kilkadziesiąt najsłynniejszych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz eleganckiej dekoracji ściennej, to reprodukcja obrazu z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Gustav Klimt " w której można znaleźć idealną dekorację ścienną dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.