Obrazy i reprodukcje - Jan Vermeer - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 33

Filtry

Najważniejsze cechy obrazów Jana Vermeera

Jan Vermeer (1632-1675) – najsłynniejszy malarz holenderski. Jego malarstwo cechuje charakterystyczna gra światłocieni oraz niezwykłe kompozycje. Obrazy Vermeera przedstawiają przede wszystkim sceny rodzajowe oraz historyczne. Choć w jego twórczości nie brakuje obrazów ukazujących życie codzienne XVII w. Na płótnach Vermeera dominują kobiety we wnętrzach ukazane najczęściej przy oknie, czytające list lub słuchające muzyki... W jego portretach dostrzegamy idealny realizm postaci, jak i przedmiotów (wino, list, perły, instrumenty muzyczne, mapy, zasłony). Vermeer w swoich obrazach nieraz krytykował ludzkie przywary (pijaństwo, rozwiązłość, próżność). Najsłynniejszym obrazem Vermeera jest "Dziewczyna z perłą", pełen tajemniczości a zarazem pozbawiony pretensjonalności portret młodej kobiety.

Jan Vermeer - kolekcja arcydzieł malarstwa

Jan Vermeer został doceniony ze względu na innowacyjne rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja wydruków na płótnie "Jan Vermeer" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Jan Vermeer w swoich dziełach, to ta kolekcja z pewnością Ci się spodoba. W kategorii "Jan Vermeer" w bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego twórcy. Jan Vermeer odcisnął spory wpływ na ówczesną sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś Ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego salonu. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie wspaniale prezentował się we wnętrzu. Jan Vermeer - Zobacz szeroką ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom jego obrazów. W galerii bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji na płótnie - zapraszamy do obejrzenia naszej szerokiej oferty.

Jan Vermeer - Bogata oferta reprodukcji obrazów

Jan Vermeer jest malarzem, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i można je podziwiać w najsłynniejszych galeriach świata. Na szczęście w galerii bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w przystępnych cenach, dzięki czemu Twój dom może wzbogacić się o elegancką dekorację. Jan Vermeer w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Jan Vermeer" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Jan Vermeer" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których będziesz mógł znaleźć swoją ulubioną reprodukcję. Jeśli szukasz stylowej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Ci się spodoba. Polecamy kolekcję "Jan Vermeer" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego domu lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.