Rozumiem Ta strona wykorzystuje pliki cookies. Dowiedz się więcej o celu ich używania - przeczytaj naszą politykę prywatności
Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki.

Obrazy i reprodukcje - Leonardo da Vinci - wysokiej jakości kopie na płótnie

Liczba produktów w kategorii: 38

Filtry

Najsłynniejsze obrazy Leonardo da Vinci

Leonardo da Vinci (1452 – 1519) to człowiek renesansu: malarz, rysownik, naukowiec i filozof. Do naszych czasów zachowało się 15 obrazów mistrza (autorstwo kilku z płócien nie jest pewne); artysta zostawił też setki rysunków i szkiców. Obrazy Leonarda da Vinci są szczególnie cenione za nowatorskie rozwiązania charakterystyczne dla malarstwa renesansowego. Najsłynniejsze z dzieł mistrza to "Mona Liza", "Ostatnia wieczerza" oraz "Dama z gronostajem" którą podziwiać możemy w Muzeum Czartoryskich w Krakowie. Leonardo jako renesansowy naukowiec miał wszechstronne zainteresowania, zajmował się między innymi geometrią, hydrauliką oraz anatomią (czego świadectwem jest słynny rysunek „Człowiek witruwiański”). Leonardo da Vinci w swoich obrazach wykorzystywał odkrycia geometryczne przy tworzeniu kompozycji swoich dzieł, dlatego możemy podziwiać ich harmonię oraz doskonałą perspektywę. Zostawił liczne zapiski dokumentujące eksperymenty naukowe i projekty wynalazków, notatki sporządzał pismem lustrzanym, co od wieków intryguje uczonych. Ciekawość świata i naukowa dociekliwość sprawiły, że Leonardo nie zawsze miał czas na praktykowanie malarstwa, które uważał jednak za najszlachetniejszą z dziedzin sztuki.

Leonardo da Vinci - kolekcja słynnych obrazów

Leonardo da Vinci został doceniony ze względu na prekursorskie rozwiązania w swojej twórczości. Kolekcja reprodukcji "Leonardo da Vinci" to najbardziej znane dzieła tego twórcy, które są dostępne w sklepie bimago. Jeśli uwielbiasz niezwykły styl, jaki prezentował Leonardo da Vinci w swoich dziełach, to ta kolekcja będzie Tobie odpowiadać. W kategorii "Leonardo da Vinci" w sklepie bimago znajdziesz najwybitniejsze dzieła tego artysty. Leonardo da Vinci odcisnął spory wpływ na sztukę i znalazł następców, którzy kontynuowali stylistykę jego malarstwa. Już dziś ty możesz wybrać jedną z reprodukcji jego autorstwa jako dekorację dla swojego biura. Wysoka jakość wykonania reprodukcji sprawi, że dany obraz będzie znakomicie prezentował się we wnętrzu. Leonardo da Vinci - Zobacz atrakcyjną ofertę reprodukcji tego artysty i wprowadź sztukę do swojego domu dzięki reprodukcjom na płótnie. W galerii bimago znajdziesz ponad 4 tysiące reprodukcji na płótnie - zapraszamy do obejrzenia naszej bogatej oferty.

Leonardo da Vinci - Szeroka oferta reprodukcji na płótnie

Leonardo da Vinci jest twórcą, którego dzieła osiągają gigantyczne ceny i zdobią najsłynniejsze muzea świata. Na szczęście w sklepie bimago ceny reprodukcji arcydzieł malarstwa są w atrakcyjnych cenach, dzięki czemu Twoje biuro może wzbogacić się o elegancką ozdobę. Leonardo da Vinci w swoich obrazach osiągnął perfekcyjny kunszt oraz własny styl, który staraliśmy się oddać w naszych reprodukcjach. Jeśli ty także uwielbiasz jego dzieła to zapraszamy do skorzystania z oferty reprodukcji na płótnie w bimago. W naszym sklepie obrazy w kolekcji "Leonardo da Vinci" są dostępne jako wysokiej jakości wydruki na płótnie. Ponadto, wybrane dzieła można zamówić w technice Premium Print lub jako obrazy ręcznie malowane. Kolekcja obrazów "Leonardo da Vinci" to kilkadziesiąt starannie wyselekcjonowanych dzieł, wśród których z pewnością znajdziesz reprodukcję dla siebie. Jeśli szukasz ekskluzywnej dekoracji ściennej, to reprodukcja na płótnie z pewnością Cię oczaruje. Polecamy kolekcję "Leonardo da Vinci" w której można znaleźć idealną dekorację na ścianę dla swojego mieszkania lub też idealny pomysł na prezent dla bliskiej osoby.