Tapety Paski na ścianę salonu, kuchni i sypialni

Liczba produktów w kategorii: 6

Tagi:

Pokaż więcej tagów+

Filtry

Tapety w pasy - modne dekoracje ścienne w bimago

Tapety w pasy zostały stworzone z myślą o modnych wnętrzach. Nadzwyczajny efekt został wypracowany dzięki symetrycznym, eleganckim paskom, które zniewalają swoim wyglądem. Tapety Paski to wzór dla osób, które poszukują nowoczesnych rozwiązań w swoim domu. Dzięki kolekcji tapet ściennych paski stworzysz aranżację wnętrza, która zachwyci ciebie i Twoich gości. W galerii bimago znajdują się tapety z paskami pionowymi, poziomymi, o różnych grubościach i kolorach. Nowoczesne tapety pasy pozwolą ozdobić Tobie salon, kuchnię lub jadalnię. Kolorowe tapety pasy wniosą radosne kolory do danego wnętrza. Z kolei tapety z paskami w spokojniejszych barwach stworzą elegancki wzór na ścianie. Zróżnicowany wybór tapet w pasy pozwoli dopasować tą dekorację ścienną do danego wnętrza. Dzięki oryginalnemu wyglądowi tapeta paski będzie interesującym akcentem dekoracyjnym. Zachęcamy do obejrzenia kolekcji tapet Pasy, gdzie można znaleźć liczne inspiracje na wyposażenie swojego wnętrza.

Tapety Pasy w nowoczesnej odsłonie w galerii bimago

Tapety na ścianę w Pasy od dawna ozdabiają domy i mieszkania, jednak ich obecne oblicze daje nowe możliwości dekoratorskie. Tapety Pasy są tego dobrym przykładem. Interesujące wzory z paskami są lepszą wersją poprzedniego typu tapet, któredo tej pory pełniły rolę tła w pomieszczeniu. Współczesne tapety paski to pełne kolorów i designerskie ozdoby ścienne, które będą mocnym akcentem dekoracyjnym. Z tego też powodu tapety ścienne pasy dedykowane są dla osób, które chciałyby osiągnąć interesujący efekt w swoim wnętrzu. W kolekcji tapet w pasy dany motyw z pasami jest spoiwem łączącym te produkt}. Nie znaczy to jednak, że produkty są do siebie podobne. Wśród tapet na ścianę z paskami można znaleźć zarówno kobiece i eleganckie wzory, które doskonale sprawdzą się w eleganckiej sypialni. Ten sam motyw może stać się bardziej niekonwencjonalną dekoracją, czego przykładem są wybrane tapety w kolekcji Pasy. Warto odwiedzić bimago i przyjrzeć się nowym tapetom w pasy w kolekcji bimago.

Tapety Pasy- poznaj ich specjalne właściwości

Tapety na ścianę Pasy w naszym sklepie są wykonane z flizeliny. Jest to specjalna włóknina, która idealnie nada się na obicie ścian. Flizelina to elastyczny materiał, dzięki czemu tapety Paski z łatwością dopasowują się do kształtu ściany. Nierówności na ścianie mogą w prosty sposób zostać zamaskowane dzięki tapetom flizelinowym w paski.Ponadto tapety flizelinowe w pasy pomogą nam poczuć się komfortowo we wnętrzu, ponieważ izolują cieplnie oraz akustycznie. Tapety ścienne w pasy cechują się modnym wzorem. Aby został on oddany w stu procentach, wydruk powinien być w najlepszej jakości. W sklepie bimago każda z tapet cechuje się wysoką rozdzielczością oraz wydrukiem w najwyższej jakości. Dzięki temu tapety Pasy będą wspaniale wyglądać w Twoim mieszkaniu. Zobacz oryginalne|niesamowite tapety Paski - najnowsze dekoracje bimago.

Tapety w pasy pozwolą Tobie udekorować salon, sypialnię lub jadalnię

Wśród tapet Pasy zobaczysz mnóstwo pomysłów na dekorację domu. Powtarzający się wzór pasów na tapecie sprawia, że dekoracja ta jest niezwykle efektowna i pozwoli Tobie ozdobić salon, sypialnię lub nawet kuchnię. W galerii bimago poza kategorią Pasy można znaleźć równie ozdobne wzory tapet ściennych. Groszki, Cegły lub Paski to kolekcje, które również zasługują na uwagę - atrakcyjne desenie na tapecie pozwolą stworzyć wspaniałe wnętrze w Twoim domu. Tapety na ścianę Paski to nowoczesne dekoracje, które zwyczajną ścianę zamienią w niezwykłą przestrzeń. Jeśli szukasz spektakularnych ozdób na ścianę, to można powiedzieć, że tapety w pasy są dedykowane dla Ciebie. Artystyczny motyw dekoracyjny sprawi, że w swoim mieszkaniu osiągniesz zamierzony efekt. Zapraszamy do obejrzenia kolekcji tapet ściennych w Pasy oraz innych, równie wyjątkowych dekoracji w galerii bimago.