Sklep Bimago: Znajdziesz tutaj nowoczesne obrazy, fototapety, tapety i naklejki na ścianę
-30% na parawany, obrazy i fototapety Promocja ważna do 27.10.2020 Zobacz
fot. Wspomnień czar - tak zaczynaliśmy w 2004 roku.
Jeśli wstąpiłbyś do nas 11 lat temu, gdy po raz pierwszy zabraliśmy się do pracy przy bimago, nie rozpoznałbyś naszego biura. Nie tylko dlatego, że mieściło się w mieszkaniu po babci założyciela firmy. Nie było też tłumu ludzi czy gigantycznych drukarek. Była za to trójka młodych artystów i plan, by naprawić świat… no, a przynajmniej trochę go upiększyć. Nasze pierwsze obrazy malowaliśmy własnoręcznie, rozwieszając na ścianach do wyschnięcia i organizując zagraniczny transport - ku zaskoczeniu okolicznych mieszkańców, nieprzyzwyczajonych do posiadania studia malarskiego tuż za ścianą.
fot. Kadr z naszego malarskiego atelier. Praca wre!
Niespodziewanie szybko nadszedł moment, gdy zamówienia zaczęły sypać się jedno po drugim. Produkcja była zaplanowana na miesiąc do przodu, a malarze w pocie czoła pracowali po nocach, wspierani pizzą i dobrym słowem logistyków, przygotowujących obok paczki. Wtedy przyszedł czas na pierwsze drukarki. Cieszyliśmy się jak dzieci, mogąc projektować wzory dla obrazów cyfrowych czy fotografii! By znaleźć miejsce dla nowego sprzętu (zaczątków naszego parku technologicznego), po ośmiu miesiącach od rozpoczęcia działalności przenieśliśmy się do nowej lokalizacji. Nie była to nasza ostatnia przeprowadzka, a powierzchnia zajmowanych przez nas biur i hal urosła już prawie dziesięciokrotnie.
fot. Dział Designu przy pracy. Na ścianach biur - obowiązkowo fototapety bimago! :)
Już w dniu startu firmy zespół był międzynarodowy. Dzięki temu nasza perspektywa nigdy nie była ograniczona do tylko jednego kraju. Myśleliśmy szerzej! Na początku większość obrazów od bimago trafiała do domów naszych niemieckich sąsiadów. Dzisiaj bimago obsługuje 11 wersji językowych dla 17 państw, a nasze dekoracje trafiły w sumie do ponad czterdziestu krajów świata. Były to kraje dość odległe – choćby Brazylia czy Kongo. Ale naszym prywatnym rekordem jest paczka, która pokonała aż 14000 km, by trafić do klienta z Australii.
fot. Park technologiczny bimago.
Przeszliśmy długą drogę od startupu w małym mieszkaniu do międzynarodowej firmy o globalnym zasięgu. W 2015 roku zespół bimago liczy aż 250 osób, pracujących w biurach i halach o łącznej powierzchni wynoszącej ponad 3000m2! Przygotowaliśmy dla Ciebie ponad 16 000 oryginalnych wzorów, a nasze 24 drukarki tylko czekają, by wydrukować z nich obraz, fototapetę czy naklejkę. Mamy nadzieję, że w bimago znajdziesz dekorację dla Twojego domu i dołączysz do grona ponad 550 000 zadowolonych klientów!

Autorskie wzory i techniki

Obraz ręcznie malowany lub wykonany w technice stworzonej specjalnie przez bimago: Premium Print – i to z autorskimi wzorami uzdolnionych grafików.

Banalnie prosty montaż

Wkładamy dużo pracy w nasze produkty, byś Ty już nie musiał! Obrazy trafią do Ciebie naciągnięte na krosna, fototapety – na łatwej do przyklejenia flizelinie, a naklejki ułożone na wygodnej folii.

Dogadamy się z każdym

Mówisz tylko po szwedzku? Spokojnie, znajdziemy wspólny język! Posługujemy się aż 11 językami – w tym szwedzkim, portugalskim czy holenderskim.

Wybór w pełni należy do Ciebie

Grubsze krosno, inna technika, większy rozmiar? Nie ma problemu - wybierz obraz czy fototapetę, które najlepiej pasują do Ciebie i Twojego mieszkania.

Sklep, któremu możesz zaufać

W bimago kupujesz bezpieczne, chroni Cię szyfrowanie SSL. Masz też aż 30 dni na zwrot, przesyłkę sprawdzonym kurierem... No i pełne wsparcie naszej obsługi klienta!

Dostawa do każdego kraju na świecie

Do tej pory nasze produkty dostarczyliśmy do ponad 40 krajów. Z przyjemnością powiększymy dla Ciebie tę liczbę – gdzie chcesz odebrać swoje zamówienie?