tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
-50% na fototapety Promocja ważna do 12.05.2021 Zobacz

Akcesoria

Krosno standardowe (2 cm)

Krosno standardowe (2 cm grubości) wykonane jest z solidnego drewna. Polecamy je szczególnie do obrazów wieloczęściowych.

Krosno galeryjne (2,8 cm)

Krosno to ma grubość 2,8 cm i wykonane jest z solidnego drewna. Obrazy na krośnie galeryjnym (ze względu na swoją grubość nazywanym również „krosnem 3D”) polecane są zwłaszcza do dużych, przestronnych wnętrz.

Druk UV

Druk UV to jedna z najszerzej stosowanych obecnie form profesjonalnego wydruku wielkoformatowego. Dzięki zastosowaniu tej technologii, wydrukowany obraz jest odporny na szkodliwe działanie promieni słonecznych i wilgoci. Wybór tej opcji nie powoduje zmian w kolorystyce obrazu, sprawia natomiast, że dłużej będziesz mógł się cieszyć jego pięknem.

Haczyki

Polecamy zakup metalowych haczyków ułatwiających perfekcyjne zawieszenie obrazu na ścianie. Dla obrazów wieloczęściowych proponujemy wybór jednego haczyka do każdego elementu kompozycji. W przypadku obrazów o szerokości przekraczającej 80 cm polecamy zakup dwóch haczyków. Zamówione haczyki wysyłane są w jednej paczce razem z obrazem, w białej kopercie. Należy je zamontować samodzielnie, delikatnie wbijając je w krosno.

Werniks

Werniks jest przezroczystą warstwą ochronną, nakładaną na powierzchnię gotowego, wyschniętego obrazu ręcznie malowanego. Warstwa ta chroni obraz przed szkodliwym działaniem promieni słonecznych i wilgoci. Wybór tej opcji nie powoduje zmian w kolorystyce obrazu, sprawia natomiast, że dłużej będziesz mógł się cieszyć jego pięknem. Werniks dostępny jest w formie sprayu, który będziesz mógł samodzielnie nanieść na płótno.

Osobista dedykacja

Zamawiany przez Ciebie obraz ma być prezentem dla bliskiej osoby? Spraw, aby był on niepowtarzalny! Na życzenie nasi artyści mogą ręcznie ozdobić tył płótna indywidualną dedykacją, dzięki której obdarowana osoba poczuje się naprawdę wyjątkowa. Gratulacje z okazji ślubu czy narodzin dziecka, życzenia urodzinowe czy podziękowania – pomysłów i okazji na pewno nie zabraknie! Swój tekst możesz wpisać bezpośrednio w wyznaczone pole (ze względów technicznych liczba znaków jest ograniczona).

Serwis „Premium Print”

Serwis "Premium Print" polega na nałożeniu na powierzchnię wydruku na płótnie bezbarwnego żelu – ma to na celu odwzorowanie śladu narzędzia malarskiego, np. pędzla lub szpachelki. Powierzchnia wydruku, z natury całkowicie płaska, nabiera w ten sposób grubości i przypomina fakturę malarską, charakterystyczną dla obrazów ręcznie malowanych.

Express service

Zależy Ci na tym, aby Twój obraz został wysłany jak najszybciej? Dzięki opcji „Express service” Twoje zamówienie zostanie zrealizowane w trybie priorytetowym.

Gwoździe

Chcesz szybko i sprawnie powiesić swój obraz zaraz po otrzymaniu paczki? Zamów bezpośrednio u nas zestaw wytrzymałych gwoździ – wystarczy delikatnie wbić je w ścianę, powiesić obraz i cieszyć się jego pięknem!

Plastikowa łopatka

Do naszych naklejek polecamy zakup plastikowej łopatki, która ułatwi aplikację tatuażu ściennego oraz pozwoli na dokładniejsze przymocowanie naklejki do ściany. Łopatkę można oczywiście wykorzystać wielokrotnie.

Efekt lustrzanego odbicia

Dzięki tej opcji możesz zamówić wybraną przez Ciebie naklejkę w lustrzanym odbiciu - motyw i rozmiar pozostaną niezmienione.