inspirujące wnętrza atrakcyjne promocje darmowa dostawa od 80zł program lojalnościowy
-40% na wybrane produkty Oferta ważna do 22.02.2024 Koniec promocji za: : :

Dolce far niente~Art Collection~

Dolce far niente
Dolce far niente

W blasku włoskiego słońca

Dolce far niente

Dolce far niente

W samym środku gorącego, dusznego lata przychodzi ten czas, kiedy nic już nie musisz. Zawalone terminy, problemy w pracy, troski dnia codziennego - to wszystko zostawiasz za sobą. Teraz jesteś tylko Ty - i słońce, niebo, morze, plaża... Ulice miast stają się wymarłe, plaże zapełniają się rzędami parasoli, a słońce co dzień od nowa zaczyna swój taniec na lazurowej tafli morza... Daj sobie chwilę oddechu. Odpocznij. Uśmiechnij się, jesteś we Włoszech!

Dolce far niente
Dolce far niente
Sometimes the most productive thing you can do is relax Mark Black
Dolce far niente
Dolce far niente

Kolory wakacjiBarwy słońca i piasku z lazurem morza i nieba

Kolekcja Dolce far niente odsłania przed nami najpiękniejsze kolory Morza Śródziemnego i włoskiego południa: ciepłe barwy słońca i piasku pięknie komponują się z chłodnym lazurem morza i bezchmurnego południowego nieba. Kolekcja zaskakuje jednak również różnorodnością: oprócz klasycznych fotografii znalazły się tu także motywy inspirowane minimalistyczną typografią oraz oryginalne grafiki utrzymane w stylu retro.

Wakacje po włoskuObrazy i plakaty inspirowane krajobrazami Italii

Obrazy z wakacji - czy to osobiste wspomnienia z odwiedzonych miejsc, czy plakaty i grafiki inspirowane ulubionymi wakacyjnymi destynacjami, to świetny sposób na wprowadzenie do wystroju wnętrza klimatu letniego relaksu. Pejzaż wakacyjny, który stał się główną inspiracją naszej kolekcji, to krajobrazy Włoch: od Wenecji i Werony na północy, aż po gorące plaże wybrzeża Amalfi na południu. Prawdziwie rajskie wakacje? Zdecydowanie tak!

Dolce far niente