Całe szczęście jeszcze przez chwilę możemy czerpać energię ze słońca i wakacji, ale kto z nas nie chciałby cieszyć się relaksującymi klimatami znacznie dłużej? Dlatego już warto pomyśleć o tym, w jaki sposób zatrzymać wakacyjną atmosferę na wiele miesięcy. Podpowiadamy - można to zrobić dzięki odpowiednim dodatkom do domu! Wszystkie użyte przez nas w tym artykule dekoracje znajdziesz w sklepie bimago :)

fototapeta morze fale
fototapeta morze fale

Bałwany morskie

Fototapeta
nr: 97311

zobacz

Morska fototapeta jest tak realistyczna, że niemal czuje się orzeźwiającą bryzę i szum fal! Taka fototapeta sprawdzi się zarówno w salonie, sypialni, jak i w biurze - chyba każdy chciałby odpoczywać i pracować nad brzegiem morza każdego dnia. Dodatkowo, uzyskujemy optyczne powiększenie przestrzeni dzięki tafli wody, która ciągnie się aż po horyzont.

Mamy też coś dla wielbicieli tropikalnych podróży! Warto wybrać fototapetę z ukrytym pomiędzy gąszczem roślinności jeziorem. Krajobraz sprawia wrażenie nietkniętego cywilizacją i kompletnie schowanego przed światem. Aż ma się ochotę wskoczyć do tej krystalicznie czystej wody! Odcienie zieleni i niebieskości wprowadzają spokój. Czy masz chęć na rajski azyl w swojej sypialni?

Jeśli wolisz coś mniejszego niż dekoracja całej ściany - wybierz parawan z nadrukowanym wzorem. Bardzo chcielibyśmy się dowiedzieć, dokąd prowadzi ta wyłożona drewnem ścieżka lub zanurzyć się w szmaragdowej wodzie i odkryć tajemnicę podwodnej jaskini. Ta dekoracja jest nie tylko piękna, ale i intrygująca!

obraz sielski wieś żniwa zboże
obraz sielski wieś żniwa zboże

Sierpień w Toskanii

Obraz na płótnie
nr: 97738

zobacz

Wiejskie wakacje przywołują na myśl najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Pokłute na ściernisku nogi były niczym wobec pachnącego rozgrzanym słońcem skoszonego zboża i wieczorów spędzonych przy ognisku. Prezentowany przez nas obraz to esencja sierpniowej Toskanii. Taki sielski pejzaż w nowoczesnym stylu i wyrazistych kolorach wypełni modernistyczne wnętrze ciepłem.

obraz morze plaża lato wakacje
obraz morze plaża lato wakacje

Morska melodia

Obraz na płótnie
nr: 91669

zobacz

obraz park polana zieleń natura
obraz park polana zieleń natura

Zielona polana

Obraz na płótnie
nr: 50110

zobacz

Zwolennikom klasycznych dekoracji i stonowanych kolorów proponujemy obrazy wieloczęściowe - spacer nadmorską plażą czy parkową alejką? Każdy sposób spędzania wolnego czasu, który nas uspokaja i relaksuje, jest równie dobry i wartościowy! Takie dekoracje polecamy szczególnie do mieszkań w dużych miastach, gdzie często na co dzień brakuje kontaktu z przyrodą - może obraz będzie drobną jego namiastką?

Zatrzymaj wakacje na dłużej z bimago