Zima to pora roku, która potrafi dać się we znaki. Niskie temperatury, przeszywający wiatr, krótkie dni, śliskie drogi mogą nam utrudniać codzienność W tej porze roku widzimy jednak także sporo pozytywnych aspektów - puszysty śnieg, malownicze krajobrazy, możliwość uprawiania sportów zimowych, wieczór z bliską osobą przy grzanym winie. A może jesteś fanem zimy i chciałbyś jeszcze bardziej wczuć się w jej klimat w swoim domu? Jak zwykle mamy dla Ciebie propozycje doskonałych dekoracji do Twojego wnętrza :)

parawan styl industrialny beton gwiazdy
naklejka ścienna do sypialni

Good Night

Naklejka ścienna nr: 58019

zobacz

Podczas mroźnej nocy niebo potrafi być wyjątkowo gwiaździste - czemu by nie mieć jego namiastki w swojej sypialni? Nasza naklejka każdego wieczoru będzie Ci życzyć dobrej nocy - w takiej sytuacji czekają Cię jedynie kolorowe sny! Innej opcji nie bierzemy nawet pod uwagę.

Molom książkowym, którzy mają problem z wygospodarowaniem swojego kąta w kawalerce, proponujemy gwiaździsty parawan. Dzięki niemu będą mogli zyskać odrobinę prywatności i w spokoju przenieść się do powieściowych światów. Czy czytanie książek w ciepłym kocu i towarzystwie gorącej herbaty nie jest doskonałym pomysłem na spędzenie zimowego wieczoru?

obraz w stylu nowoczesnym minimalizm biel czerń
obraz w stylu nowoczesnym minimalizm biel czerń

Drzewa zanurzone w bieli

Obraz na płótnie nr: 58526

zobacz
zimowy krajobraz
zimowy krajobraz

Winter, Snow Effect

Obraz na płótnie nr: 53939

zobacz

Jasne, minimalistyczne obrazy z tajemniczym, zimowym krajobrazem wprowadzą do wnętrza spokój i harmonię, dając ciekawe połączenie surowości i piękna. Będą tworzyć świetne zestawienie kolorystyczne ze szarymi ścianami. Polecamy je w szczególności do aranżacji nowoczesnych, w których dominuje prostota i oszczędność w formie.

fototapeta brzozy drzewa
fototapeta brzozy drzewa

Brzozowy las

Fototapeta nr: 60475

zobacz

Szukającym wyrazistych dekoracji, proponujemy fototapety, które będą nie tylko ozdobą, ale również pomogą optycznie powiększy pomieszczenie dzięki zastosowanej w nich perspektywie. Fototapeta z górskim masywem skąpanym w chmurach może być świetnym pomysłem na metamorfozę sypialni wraz z nadejściem nowego roku i każdego poranka przypominać o kolejnych celach i szczytach do zdobycia. Z pewnością wypełnienie postanowień noworocznych będzie łatwiejsze dzięki takiej motywacyjnej i metaforycznej fototapecie. Motyw brzozowych pni będzie natomiast wprowadzać bardziej relaksującą i swojską atmosferę, która powinna towarzyszyć każdemu posiłkowi w jadalni. To jak - skusisz się?

Więcej zimowych dekoracji znajdziesz w sklepie bimago