nowoczesna aranżacja kuchni
tapeta mozaika kolor

Niebieska arabeska

Tapeta nr: 94181

zobacz

W sklepie bimago znajdziesz nasze wyjątkowe, autorskie tapety z serii MAGMA. Dlaczego warto na nie zwrócić uwagę?

Dlaczego tapeta?

Tapeta to świetny sposób na udekorowanie mieszkania. Czasem wystarczy nią ozdobić jedną ścianę, by nadać wnętrzu charakteru. Tapetą możesz okleić dowolną ilość powierzchni, przyciąć do odpowiedniego kształtu, zastosować ją w nietypowych miejscach, jak sufit czy wnęka, a pozostałe po przyklejeniu ścinki wykorzystać! Zastosowanie różnych wzór tapety może również pomóc wydzielić strefy w otwartej przestrzeni.

Tapety MAGMA - co je wyróżnia?

Jeśli przeraża Cię myśl o samodzielnym montowaniu tapety, docinaniu i dopasowywaniu wzoru - wybierz tapetę MAGMA. Jej siłą jest niepowtarzalny na całej długości 10-metrowej rolki wzór, który kończy się wraz z boczną krawędzią, dzięki czemu nie musisz martwić się o pasowanie motywu, nie musisz też uwzględniać raportu przy liczeniu ilość potrzebnych rolek. Tapeta jest wykonana z fizeliny, jest odporna na wodę i ścieranie, a wymiar o szerokości 50 cm pozwala na łatwe klejenie pasów. Montaż nie wymaga więc dużej ilości czasu i chirurgicznej precyzji, a Ty zyskujesz stylową dekorację zaprojektowaną przez prawdziwego artystę! Podczas zakupów dzięki naszemu kalkulatorowi bez trudu wyliczysz potrzebną ilość tapety.

nowoczesna aranżacja salonu
tapeta kamień struktura

Kamienny trakt

Tapeta nr: 90042

zobacz
nowoczesna aranżacja kuchni
tapeta kamień różowy marmur

Różowy marmur

Tapeta nr: 89662

zobacz

Tapetowy zawrót głowy

Wśród tapet MAGMA znajdziesz wiele designerskich propozycji. Uwagę miłośników naturalnych struktur z pewnością przykują motywy drewna oraz kamienia, które wyglądają tak naturalnie, że aż trudno uwierzyć, że to jedynie tapeta! Znajdziesz tu nie tylko szlachetny marmur, ale także postarzane retro deski. Do mieszkań w stylu industrialnym idealnie będą pasować wzory z betonem w roli głównej, do aranżacji nowoczesnych coś geometrycznego, a do wnętrz boho tapety z szaloną patchworkową mozaiką. Wśród naszego portfolio znajdzie się też coś dla dzieci i młodzieży - kolorowe murale albo ścienne zoo. Zapewniamy Cię - wśród tapet MAGMA znajdziesz wzór do każdego wnętrza i na każdą okazję. Koniecznie zajrzyj do sklepu bimago po więcej inspiracji!

Wybierz wyjątkową tapetę MAGMA w sklepie bimago