tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Pewnie z utęsknieniem wyczekujesz czasów, w którym będzie można swobodnie podróżować. My również i dlatego przygotowaliśmy kolekcję obrazów i plakatów, dzięki którym łatwiej będzie Ci przetrwać czas oczekiwania na osobiste spotkanie z najpiękniejszym miastem Europy! Stwórz wnętrze, które każdego dnia zabierze Cię w podróż do miasta świateł, jego wąskich uliczek, niepozornych kawiarni i klasycznej architektury. Niemożliwe? Pamiętaj, że impossible n’est pas français - niemożliwe, nie jest francuskim słowem!

dekoracje w stylu francuskim

Paryż na wyłączność

W tej kolekcji nie znajdziesz tłumów turystów, przepychu i nadmiaru, które towarzyszą nam zazwyczaj przy zwiedzaniu miasta. Widok na Paryż o poranku, który dopiero budzi się do życia, zaspany, otulony mgłą, przepełnia spokojem i ukazuje bardziej wysublimowane piękno, zbyt delikatne by mogło przebić się przez ciężar pędu dnia. Łagodna i krucha aura. Wyselekcjonowane obrazy i plakaty pozwalają nam zanurzyć się w tej prawdziwie paryskiej atmosferze. Poczuć siłę oddziaływania kultury i sztuki, liczącej setki lat. Kadry skupiające się na ozdobnych elementach architektonicznych, kutych secesyjnych bramach, balkonach, pustych stolikach i krzesłach restauracyjnych, pozwalają rezonować każdym najdrobniejszym szczegółom tworzącym osobowość miasta, z naszą osobowością. Charakter składający się z detali, pomijanych podczas pośpiesznego zwiedzania, odgrywa tutaj pierwszoplanową rolę. Pokazują też, że Paryż energiczny nie istnieje bez ludzi — to oni dają tchnienie zabytkowym murom i budynkom. Dla ich oczu Paryż każdego wieczoru rozpala się blaskiem świateł. Mimo że ostatnio tych oczu nieco mniej, Paryż zawsze będzie Paryżem - najpiękniejszym miastem świata.

Miasto świateł, miasto miłości

Zakochać się w Paryżu można na wiele sposobów: można w samym mieście, jego pięknej architekturze, nieoczywistych zakamarkach, kawiarniach. Będąc już w jednej z uroczych małych restauracji, można zostać dotkniętym strzałą amora i poczuć le coup de foudre — zakochać się od pierwszego spojrzenia — w osobie, która akurat dosiadła się do stolika obok … a jeśli nie w niej, to już na pewno w tym pysznym francuskim ciasteczku, które akurat niesie nam kelner. Obok bezsprzecznej i nieuniknionej miłości do francuskich wypieków, można też zakochać się w samej aurze miasta. Właśnie tę miłość odnajdziecie w naszej najnowszej kolekcji.

Kolekcja Widok na miasto: Paryż to esencja Miasta Miłości przelana na płótno — blask latarni i świateł restauracji, elegancja francuskich kobiet, wyrafinowanie francuskiej kuchni, piękno kultury i sztuki, majestat Haussmańskiej architektury, ale też tajemniczość bocznych uliczek i melancholia deszczowych dni. Odkryj obrazy i plakaty ukazujące Paryż z różnych perspektyw i ujęć i zaproś wszystko, co najlepsze z Miasta Świateł do swojego wnętrza.

Wnieś powiew Paryża do swojego wnętrza