tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy
obraz w salonie

Otaczający nas trend na ekologiczny tryb życia, ma także swoje odniesienie w aranżacji wnętrz. W dekoracjach skłaniamy się bardziej ku naturalnym materiałom, a w wyborze kolorystyki, dominują palety kolorów ziemi. Prosta drewna, forma i jego uniwersalność, komponuje się z większością materiałów i kolorów. Wśród mnogości naturalnych materiałów, znajdziemy meble i ramki z surowego drewna, lniane i wełniane tekstylia, a także liczne dekoracje z miedzi czy kamienia. Coraz większą popularnością cieszą się widoczne belki stropowe, drewniane okna i drzwi, a także piękne, klasyczne parkiety lub deski podłogowe. Warto zwrócić uwagę na wykorzystanie drewna w łazienkach. W wielu aranżacjach pojawia się ono w formie umywalek, wanien czy też konsoli pod umywalkowych. Czemu drewno zawdzięcza swoją popularność?

obraz w jadalni
obrazy abstrakcyjne na płótnie

Przede wszystkim niezwykłej trwałości i szlachetności. Nie bez powodu uznaje się, że przedmioty z niego wykonane mają duszę. Z biegiem czasu drewno starzeje się, nabierając przy tym niezwykłego uroku i charakteru. Wspaniałym elementem dekoracyjnym jest również fototapeta z drewnianą mozaiką lub pniami drzew. Tego typu rozwiązanie, to sposób na szybkie i niedrogie odświeżenie naszego wnętrza, a jednocześnie tak ozdobiona ściana w salonie lub sypialni, stanie się idealnym tłem do eksponowania prostych mebli.

pejzaże w salonie
łazienka - aranżacja nowoczesna

Gustowny nadruk na płótnie z motywem roślinnym, doskonale skomponuje się z lnianymi zasłonami i drewnianymi ramkami na zdjęcia. Trend eko niesie ze sobą zamiłowanie do renowacji mebli oraz ręcznie wykonywanych dekoracji np. stoliki kawowe z palet transportowych czy też skrzynki na owoce jako gazetniki. Dzięki tendencji do renowacji mebli z drugiej ręki, do naszych wnętrz powraca, niezwykle urokliwe wzornictwo z dawnych lat, niosąc ze sobą pozytywną energię i nutę vintage. Te wszystkie elementy w połączeniu ze sobą tworzą oryginalne aranżacje i pełne pozytywnych emocji sprawiając, że zimno modernistycznych, minimalistycznych wnętrz ustępuje miejsca domowej atmosferze.

Zobacz nasze propozycje