tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Studio Rygalik zostało założone w 2006 roku przez Tomka Rygalika. Przez pierwsze dwa lata funkcjonowała w Londynie i Łodzi, rodzinnym mieście Tomka. Od 2009 Studio znajduje się w Warszawie. Gdy Gosia Rygalik dołączyła do zespołu, aby stać się partnerem, Studio Rygalik rozwija w 2012. szeroki wachlarz kompleksowych projektów. Skupiają się na meblach, produktach i przestrzeni. Zakres jest szeroki - od projektowania, rozwoju i wdrażania nowych produktów do instalacji i produkcji limitowanych edycji, a także przedmiotów, Prowadzą także doświadczenia kulinarne i warsztaty, które odkrywają zależności projektowania, żywności i żywienia. Zespół pozostaje na marginesie działań wyraźnie handlowych, przy jednoczesnym zaangażowaniu w praktykach kulturalnych i buduje swoją tożsamość eksperymentalną. Prace obejmują projekty dla Heinekena, DuPont Corian, Moroso /, Artek, Iker, Noti, Ideal Standard, Pfleiderer, Bozar. W ciągu ostatnich kilku lat prace zostały wystawione w Berlinie, Frankfurcie, Łodzi, Londynie, Mediolanie, Monachium, Nowym Jorku, Tokio, Poznaniu, Warszawie, Walencji i Wiedniu. Zostały również opublikowany na arenie międzynarodowej w artykułach prasowych w tym: Interni, Tapeta, Experimenta, New York Times i Financial Times.

Tomek Rygalik urodził się w Łodzi w roku 1976. Przez dwa lata studiował architekturę na Politechnice Łódzkiej, a następnie ukończył studia na Industrial Design w Pratt Institute w Nowym Jorku. Po studiach pracował w kilku firmach projektowych w Nowym Jorku i okolicy - doradztwo dla klientów w tym: Kodak, Polarioid, MTV, PERKINELMER, Dentsply, Unilever, Dupont itp. W 2003 roku rozpoczął studia podyplomowe Royal College of Art .Po ukończeniu RCA, dostał propozycję jako pracownik naukowy i założył własną pracownię projektową w Londynie i Łodzi.Od 2008 roku wykłada na Akademii Sztuk Pięknych, a w 2009 roku przeniósł siedzibę do Warszawy. W latach 2010-2012 był dyrektorem artystycznym Comforty - wiodącej polskiej marki meblowej.

Gosia Rygalik urodziła się w 1982 roku w Warszawie. Absolwentka Wydziału Wzornictwa na warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych. Studiowała również na Danmarks Designskole a także pracowała w pracowni projektowej w Kopenhadze.W czasie studiów w Warszawie była członkiem platformy PG13 - odpowiadając na potrzeby eksperymentalnych działań projektowych, organizując i biorąc udział w warsztatach projektowych i konkursów, jak również obsługując projekty branżowe.Jej studia magisterskie koncentrowały się na badaniu dziedziny żywności. Związek pomiędzy projektowania i żywnością jest ważnym obszarem jej badań teoretycznych, jak i praktyki projektowania. W 2009 roku dołączyła do Studio Rygalik, aby stać się partnerem w 2012 roku.