Codziennie w naszym sklepie sprzedajemy setki obrazów, które trafiają do Klientów w całej Europie. Wybór wzorów oraz technik jest ogromny i czasem trudno się w tym wszystkim odnaleźć. Zadowolenie Klientów jest naszym priorytetem, dlatego z przyjemnością pomagamy wybrać to, co w pełni będzie spełniać oczekiwania. Jednym z najczęstszych dylematów, przed jakim stają Klienci, jest wybór techniki, w której ma zostać wykonany obraz. Czym różni się wydruk, Premium Print i ręcznie malowany obraz? Co będzie idealne właśnie dla Ciebie?

obraz ręcznie malowany

Obraz ręcznie malowany

Obraz ręcznie malowany to wyjątkowa i oryginalna dekoracja, obok której trudno przejść obojętnie. Dlaczego? Ponieważ obraz jest tworzony od podstaw na zamówienie Klienta przez artystę-malarza w naszej malarni. Każdy z tak powstałych obrazów ma swój indywidualny charakter, bo nie da się stworzyć dwóch takich samych dzieł. Obraz malowany ręcznie to nie tylko ozdoba, plamy farby i pociągnięcia pędzla, ale również talent i emocje przelane przez malarza na płótno. Prawdziwa sztuka jest na wyciągnięcie ręki i może przekroczyć próg Twojego domu.

Obraz jest wykonany z najwyższą starannością - malowany farbami akrylowymi na włoskim płótnie z bawełny, dlatego ma wysoką odporność na pękanie i blaknięcie.

obraz wydruk na płótnie
obraz wydruk na płótnie

Wydruk na płótnie

Jeśli zależy Ci na fotograficznej dokładności i perfekcyjnym odwzorowaniu wybranego przez Ciebie motywu, zdecyduj się na wydruk na płótnie. Wzór drukowany jest przez szwajcarskie drukarki w wysokiej rozdzielczości, dzięki czemu dokładnie widoczne są wszystkie detale. Obraz możesz powiesić na ścianie od razu po otwarciu paczki - płótno jest naciągnięte na krosno, a brzegi są ładnie wykończone, dlatego nawet nie potrzebujesz ramy! Dodatkową zaletą jest to, że czas realizacji dla wydruków jest krótszy niż w przypadku innych technik.

obraz technika premium print
obraz technika premium print

Premium Print

Jeśli zwykły wydruk nie jest dla Ciebie zbyt zadowalający, a nie chcesz czekać na obraz ręcznie malowany lub masz ograniczony budżet, postaw na Premium Print. Czym wyróżnia się ta technika? Łączy w sobie obraz o wysokiej rozdzielczości ze strukturą charakterystyczną dla obrazów malowanych ręcznie. Wydruk jest ręcznie pokrywany werniksem, czyli specjalnym żelem, dzięki któremu płótno zyskuje strukturę przypominającą malarstwo olejne. Ale to nie koniec zalet - werniks dodatkowo chroni płótno, dzięki czemu pigment jest zabezpieczony przed wilgocią oraz promieniowaniem UV i dłużej zachowuje intensywność.

Jeśli chcesz zobaczyć dokładnie, jak powstają nasze produkty, koniecznie zajrzyj na stronę internetową bimago do specjalnej zakładki “Jak powstają nasze produkty”.

Szukasz obrazu? Odwiedź sklep bimago!