tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Jesienne wędrówki po szlakach górskich zachwycają krajobrazami zatopionymi w ciepłych barwach, a zwłaszcza koronami drzew połyskującymi złotem i czerwienią w ostatnich promieniach słońca. W deszczowe dni, kiedy aura za oknem nie sprzyja aktywnościom na świeżym powietrzu, możesz przenieść górskie klimaty do swojego wnętrza. Dziś mamy dla Ciebie i Twoich pociech propozycję kreatywnej rozrywki, a mianowicie stworzenie wyjątkowej dekoracji ściennej. Wykorzystując resztki tapet, możesz wyczarować na ścianie kolorowe szczyty górskie, które ożywią każde pomieszczenie i uprzyjemnią Ci momenty jesiennej szarugi. Bierzmy się do dzieła!

Czego potrzebujesz?

  • 3 różnych tapet
  • linijki
  • nożyczek lub nożyka
  • ołówka
  • ozdobnych tasiemek przylepnych
  • naklejek ściennych z motywem natury (u nas motylki)
gory na scianie
gory na scianie

Sposób wykonania:

1. Przed rozpoczęciem pracy przygotuj wszystkie potrzebne materiały. Oczyść i wygładź także ścianę, na której będzie realizowana dekoracja.

2. Odmierz linijką i narysuj odpowiednie pasy na tapecie, tak aby przypominały kształtem góry.

3. Następnie wytnij je.

4. Naklej pasy na ścianę.

5. Na krawędziach przyklej pasujące tasiemki dekoracyjne, a między górami dodaj naklejki ścienne - my postawiliśmy na motyw motyla.

6. Piękny i oryginalny mural gotowy!

Gdy za oknem plucha, postaw na kreatywne spędzanie czasu i ozdób swoje wnętrze w nieszablonowy sposób. Mamy nadzieję, że zachęciliśmy Cię do samodzielnego tworzenia dekoracji, które nadadzą każdej przestrzeni dynamizmu oraz personalnego charakteru.

Wybierz tapetę do kreatywynych dekoracji DIY