tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

jak czyścić abażur Gustowny abażur na twojej lampie to piękna dekoracja. Tkane, materiałowe, papierowe, metalowe, szklane - możliwości jest naprawdę wiele. Abażuru z tkaniny pod żadnym pozorem nie czyść odkurzaczem. Pomijając wątpliwą czystość końcówki odkurzacza, pojawiają się inne przeciwwskazania. Krawędzie końcówek są często ostre i mogą zniszczyć tkaninę. Tego typu abażur z powodzeniem wyczyścisz pędzlem do malowania z końskiego włosia. Najpierw odkurz abażur pędzlem, a następnie przetrzyj wilgotną gąbką. Do czyszczenia modeli papierowych, szklanych i metalowych używaj bawełnianej szmatki. Zapomnij o mikrofibrze. Jej włókna rysują szkło i metal.

Abażury metalowe, plastikowe i klejone myj w wannie zgodnie z instrukcją producenta. Pamiętaj o dokładnym wysuszeniu metalu po umyciu by uniknąć rdzy.

Na dnie wanny ułóż matę antypoślizgową, by nie porysować dna. Napełnij wannę letnią wodą i dodaj płynu do prania wełny lub szamponu dla dzieci. Miękką gąbką umyj dokładnie wszystkie zakamarki, spłucz i pozostaw do wyschnięcia na rozłożonym ręczniku. W przypadku szklanych abażurów użyj szmatki bawełnianej nasączonej alkoholem, by uniknąć smug.

 

Wybierz oryginalny obraz retro