Bez względu na to jak efektownie urządzisz swoje mieszkanie, bezkonkurencyjny jest malowniczy widok za oknem. Doceń to i wprowadź go do swojego wnętrza. Wykorzystaj przestrzeń przy oknie i stwórz tam przyjemny kącik.

W pobliżu okna umieść stół jadalny. Otwórz szeroko okna, wpuść do wnętrza orzeźwiające poranne powietrze i przygotuj najbliższym pyszne śniadanie lub poranną kawę. W atmosferze bliskości natury z pewnością zaczniecie świetnie dzień.

Jeżeli jesteś posiadaczką tarasu, to już nic więcej do szczęścia nie potrzebujesz. No chyba, że tak jak większość z nas tylko go posiadasz i używasz jedynie z okazji grilla i pięknej pogody. Zaaranżuj odpowiednio swój taras. Zainwestuj w oświetlenie w formie lamp na energię słoneczną, które dają kameralne i delikatne światło lub też niezwykłe lampiony na świece. Spróbuj nie kończyć dnia przed telewizorem, raczej nie ominie Cie nic ciekawego. W otoczeniu uspokajającego światła pozytywnie zakończysz dzień, a sen będzie bardziej wartościowy i zniwelujesz wieczne uczucie zmęczenia.

Pomyśl także o zadaszeniu swojego tarasu. Nie ma nic bardziej przyjemnego niż zapach powietrza w trakcie deszczu. Dzięki odpowiedniemu zadaszeniu i wełnianemu pledowi możesz się tym delektować pijąc wieczorną herbatę i czytając książkę. Gwarantuję, że deszcz może już wtedy być tylko zaletą i niezwykle odprężającym dodatkiem do lektury.

Martwa natura - obrazy idealne do jadalni