tysiące produktów
wysoka jakość
łatwy montaż
program lojalnościowy

Komfortowa i przytulna sypialnia, to podstawa każdego domu. Jest to miejsce, gdzie relaksujesz się po ciężkim dniu, odpoczywasz lub znikasz w poszukiwaniu ciszy i spokoju, do poczytania ulubionej książki. Ważne by pomieszczenie wyróżniało się przytulną i intymną atmosferą, w której partnerzy będą się czuć miło i swobodnie.

Niezwykle ważną rolę ogrywają w niej kolory i dodatki. Przytulną atmosferę stworzysz wybierając barwy przygaszone i stonowane, z dominantą ciepłej, intensywnej barwy w formie tekstyliów lub dekoracji. Intymność do sypialni wniesie z pewnością zmysłowy akt, subtelnie pobudzający zmysły. W sypialni warto pomyśleć o regulowanym natężeniu światła, którym możesz sterować nie wychodząc z łóżka i swobodnie dopasujesz intensywność światła do swoich aktualnych potrzeb.

W sypialni doskonale sprawdzają się ornamentowe i kwieciste wzory które ocieplają aranżację. Pamiętaj, że sypialnia musi być komfortowym miejscem dla dwojga, dlatego unikaj zbyt dużej ilości przedmiotów, które nie koniecznie wpasują się w gust drugiej połówki. Optyczny ład jest niezbędny do osiągnięcia pełnego relaksu i przyjemnej atmosfery. Wybierając główny mebel do sypialni, kieruj się przede wszystkim wygodą oraz solidnością wykonania. Łóżko jest centralnym punktem pomieszczenia, dlatego wybierając model dla siebie zwróć także uwagę na design, ponieważ na jego podstawie zbudujesz resztę aranżacji sypialni.

 
Bardzo dobrym wyborem są łózka, do których z czasem możesz dobrać ciekawy zagłówek, który będzie niesamowicie praktyczny i stanie się piękną dekoracją. Specjaliści z firmy BEDS.pl prezentują kilka ciekawych wskazówek, które pomogą w doborze odpowiedniego elementu:
 
„Zagłówek łóżka to bardzo praktyczny element wyposażenia naszego wnętrza. Pozwala on zabezpieczyć ścianę znajdującą się w pobliżu mebla przed zabrudzeniem. Skutecznie też zwiększa nasz komfort, kiedy  spędzamy w łóżku czas w pozycji siedzącej. Zagłówek łóżka może być także wyjątkowo dekoracyjnym elementem naszego wnętrza! W sklepach dostępne są łóżka z zagłówkami w bardzo wielu różnych stylach. Jest w  czym wybierać! Zanim jednak wybierzemy się na zakupy, warto najpierw dokładnie się zastanowić jaki styl zagłówka pasuje do naszego wnętrza. Możemy  zdecydować się na zagłówek metalowy, drewniany lub też na ten w stylu glamour czyli na przykład zagłówek pikowany, we włoskim stylu."

 

Dla tych, którzy poszukują jeszcze więcej innowacyjności w aranżacji i wystroju swoich mieszkań, projektanci wnętrz przygotowali jeszcze szereg innych wyjątkowo ciekawych pomysłów. Więcej znajdziesz na BEDS.pl

 

Sypialnia

Wybierz zmysłowy akt do salonu